Ogromna tragedia. Dzieci umierały na jej oczach, najstarsze miało tylko 6 lat

Ogromna tragedia. Dzieci umierały na jej oczach, najstarsze miało tylko 6 lat Źródło: .

Jej najbliższa rodzina umierała na jej oczach. Dzieci nie miały żadnych szans, kobieta nic nie mogła zrobić. To tragiczne zdarzenie wstrząsnęło światowymi mediami.

Jej rodzina umierała w koszmarnych mękach. Mąż 31-latki miał zakaz zbliżania się do niej, po tym, jak dręczył ją i dzieci. Jednak to go nie powstrzymało przed ostatecznym krokiem, w wyniku którego kobieta straciła swoich najbliższych.

Rodzina umierała w tragicznych okolicznościach

Do dramatycznej sytuacji doszło w środę, w Brisbane (Australia). 42-letni sportowiec, gracz rugby, Rowan Baxter wparował do auta swojej żony, rozlał w środku benzynę, a następnie wysiadł i podpalił. W momencie tragedii w środku była trójka dzieci, którą Hannah Clarke wiozła do szkoły. Sześcioletnia Aaliyah, czteroletnia Laianah i trzyletni Trey umierali na oczach matki, bez szans na ratunek.

Pożar przeżyła jedynie jego partnerka, która była ciężko poparzona i trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Natomiast sprawca za pomocą noża sam ugodził się w pierś i umierał obok płonącego samochodu. Jak później dowiedziały się media, już wcześniej było wiadomo, że sportowiec jest niebezpieczny. Niestety, nikt w porę nie zareagował i doszło do tragedii.

Walka o dzieci skończyła się tragedią

Para będąca w separacji sądziła się o prawo do opieki nad dziećmi. Teściowa sportowca przyznała w wywiadzie, że już wcześniej posuwał się do drastycznych kroków. Kontrolował swoją małżonkę i szantażował ją emocjonalnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kontrolował ją, rujnował jej relacje ze wszystkimi, a nawet próbował odciągnąć ją od nas.  Zawsze się go obawialiśmy - relacjonowała matka Hannah.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Po tym, jak Rowan miał coraz to mniejszy kontakt z dziećmi, zaczęło być coraz gorzej. Był coraz bardziej agresywny, utracił kontrolę nad sytuacją. Przeszukiwał telefon żony, śledził ją. Śledczy wciąż wyjaśniają sprawę, nie wiadomo czy zostanie ona przypisana jako "rozszerzone samobójstwo".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Przerwano zasłonę milczenia. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" otrzymał bolesny cios, smutne
  4. 72-latka poślubiła 27-latka. Teraz ma ogromny problem, który spędza jej sen z powiek
  5. 15-latka wpadła w konwulsje, po czym zmarła w bólu. Wiadomo, co zrobił jej niewiele starszy kuzyn
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News