Nieoczekiwana diagnoza sprawiła, że wstrzymali oddech. Rodzina Jana Englerta drżała w obawie o zdrowie

Nieoczekiwana diagnoza sprawiła, że wstrzymali oddech. Rodzina Jana Englerta drżała w obawie o zdrowie Źródło: Wikimedia Commons/Alina Zienowicz

Rodzina Jana Englerta otrzymała ostatnio niepokojące wiadomości. Po ich usłyszeniu, wszyscy zaczęli mieć poważne obawy o stan zdrowia członka rodziny.

Rodzina Jana Englerta jest doskonale znana Polakom, ze względu na pracę aktorską. Jego brat, Maciej, również zajmował się aktorskim rzemiosłem, pełnił też rolę reżysera teatralnego. Żona aktora znanego z roli Lipskiego w "Killerze", Beata Ścibakówna, również występowała na srebrnym ekranie i na deskach teatru. Córka z ich małżeństwa, Helena, nie przerwała rodzinnej tradycji i w "Barwach szczęścia" odgrywała wyjątkowo kontrowersyjną postać. Niestety, ostatnio aktorska rodzina przeżywała trudne chwile.

Rodzina Jana Englerta poważnie się zmartwiła

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno wyjechała na studia aktorskie do Nowego Jorku. Po tym, jak zdobywała doświadczenie w polskim serialu, nadeszła pora na podbój Hollywood. Lepiej nie mogła trafić, bo studiuje w New York University Tisch School of the Arts, a więc tam, gdzie pierwsze kroki stawiali międyz innymi Angelina Jolie czy Woody Allen. Niestety, ostatnio rodzice otrzymali od niej niepokojące wieści.

Na święta Bożego Narodzenia, Helena Englert przyjechała w rodzinne strony. Zdecydowała się na zrobienie gruntownych badań, aby upewnić się, że z jej zdrowiem jest wszystko w porządku. Zrobiła to za namową bliskich, którzy mieli niepokojące przeczucia. Wyniki przyszły do młodziutkiej aktorki dopiero w nowym roku. Gdy je zobaczyła, szybko zadzwoniła do rodziców, aby przekazać porażające wieści.

Niepokojące wieści od młodziutkiej aktorki. Wszystko jest już jasne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wykryto u mnie guzki na strunach głosowych. Teraz czas leczenia - miała powiedzieć aktorka do swoich rodziców.

Dzisiaj grzeje: 1. Kuchenne rewolucje w obliczu tragicznej śmierci, potem następne ciosy. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
2. 11-latka urodziła dziecko. Po dwóch dniach na jaw wyszły kolejne, bulwersujące informacje

Lekarze musieli się podjąć diagnozy, aby ustalić przyczyny guzków. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego i problem można wyleczyć masażem wibracyjnym krtani, inhalacją oraz zabiegami z jonoforezy wapniowo-jodowej. Lekarze ustalili plan leczenia Helenie, a jej rodzina może już spać spokojnie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Paweł Królikowski zrezygnował. Dziennikarze dotarli do smutnych szczegółów
  4. Zacznie się już za kilka godzin, będzie niebezpiecznie. Specjaliści ostrzegają, niszczycielska siła cyklonu uderzy w Polskę
  5. Robił w lesie paskudne rzeczy. Myślał, że jest sam, ale wszystko nagrała ukryta kamera
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News