Rodzina chciała tylko włączyć klimatyzację. Skończyło się tragicznie, mężczyzna umierał, cierpiąc

Rodzina chciała tylko włączyć klimatyzację. Skończyło się tragicznie, mężczyzna umierał, cierpiąc Źródło: Unsplash.com Olga Kononenko

Rodzina odwiedziła krewnego w szpitalu, tuż po ich wizycie zmarł w okrutnych męczarniach. Bliscy pacjenta tłumaczyli, że chcieli tylko włączyć klimatyzację, fatalna pomyłka doprowadziła do zgonu mężczyzny.

Rodzina odwiedziła pacjenta w szpitalu, tuż po ich wizycie stan mężczyzny gwałtownie się pogorszył. Lekarze nie zdołali uratować mu życia, odkryli jednak przyczynę jego śmierci. Krewni chcieli włączyć na szpitalnej sali klimatyzację, doszło do fatalnej w skutkach pomyłki.

Rodzina przez przypadek wyłączyła respirator pacjenta

Do fatalnej w skutkach pomyłki doszło w szpitalu Maharao Bhimsing w Kocie w Indiach. Rodzina odwiedziła pacjenta, który przebywał w placówce z powodu zachorowania na Covid-19. Jak tłumaczyli później bliscy mężczyzny, na szpitalnej sali było bardzo duszno. Bliscy wnieśli do pomieszczenia klimatyzator, jednak nie znaleźli wolnego gniazdka, by podłączyć zasilanie. Wyciągnęli więc jedną wtyczkę, by zwolnić miejsce dla nowego urządzenia.

- W czasie późniejszego przesłuchania krewni podkreślali, że w sali szpitala panowała "trudna do wytrzymania" wysoka temperatura - przekazała policja z Radżastanu.

Po jakimś czasie stan pacjenta znacznie się pogorszył. Bliscy mężczyzny zaalarmowali lekarzy, jednak chory był już wtedy w stanie krytycznym i medycy nie zdołali go uratować.

Rodzina rzuciła się na lekarzy, którzy ratowali życie ich krewnego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że rodzina przez przypadek odłączyła od prądu respirator, który pomagał pacjentowi w oddychaniu. Urządzenie jeszcze przez chwilę działało na baterii, jednak w końcu ostatecznie się wyłączyło, powodując nagłe pogorszenie się stanu chorego na Covid-19 mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny aktor

Po zgonie pacjenta jego krewni rzucili się na pracowników szpitala. Agresywna rodzina nie mogła pogodzić się z odejściem mężczyzny. Sprawę jego śmierci badają lokalni śledczy.

- Na razie nikt nie usłyszał zarzutów. Lekarze napisali oficjalną skargę na agresywnych krewnych pacjenta. Część medyków przez krótki okres odmawiała dalszej pracy. Do zbadania sprawy śmierci pacjenta został powołany specjalny zespół śledczych - przekazała indyjska agencja IANS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega i wycofuje ulubiony przysmak każdego dziecka. Bardzo duże ryzyko
  2. Wzruszające wyznanie syna Dawida Kosteckiego. Ujawnił ostatnie słowa taty
  3. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron
  4. W ostatniej chwili podjęto decyzję o wyborach. Oficjalnie potwierdzono wprowadzenie nakazu w konkretnych regionach Polski
  5. 500 albo 1000 złotych na głowę dla nawet 6,5 miliona osób. Polacy w końcu dowiedzieli się, jak bez wysiłku mogą dostać pieniądze
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News