Rodzina zapamięta to do końca życia. Widzieli, jak karygodną rzecz obcy zrobił nastolatce, nie zdążyli z pomocą

Rodzina zapamięta to do końca życia. Widzieli, jak karygodną rzecz obcy zrobił nastolatce, nie zdążyli z pomocą Źródło: twitter.com KWP w Bydgoszczy

Rodzina nigdy nie będzie w stanie zapomnieć tak makabrycznego widoku. Do nastolatki nagle podszedł młody mężczyzna i zrobił jej najgorszą rzecz. Ciężko to sobie wyobrazić.

Rodzina pogrążyła się w głębokiej rozpaczy po tym, co spotkało zaledwie 16-letnią dziewczynę. Nieznajomy okazał się prawdziwym potworem, bezlitośnie mordując niczemu winną nastolatkę. Szczegółowy opis zdarzeń odbiera mowę. Sceny rodem z najgorszego horroru odbiły się ogromnym echem w opinii publicznej. 

Do nastolatki podszedł mężczyzna i zrobił karygodną rzecz. Rodzina nie mogła nic zrobić 

Do makabrycznych zdarzeń opisywanych przez TVP Info doszło 18 lipca około godziny 14:00 na terenie jednej z posesji w Dzierzgowie, w powiecie łowickim. 16-letnia dziewczyna akurat kosiła trawę na podwórku, gdy podszedł do niej młody mężczyzna i bez żadnego zawahania zadał jej kilka ciosów nożem. Sprawca zostawił wykrwawiającą się nastolatkę na pastwę losu, obok niej porzucił narzędzie zbrodni i uciekł w stronę pobliskiego lasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Świadkami całego zdarzenia, jak wynika z relacji TVP Info, byli jej najbliżsi - brat, ojciec oraz babcia. Nie zdążyli jednak w żaden sposób zareagować, by uniknąć ataku. Dopiero, gdy dziewczyna leżała już bezwładnie na ziemi, ruszyli w jej kierunku. Natychmiast zawiadomili zespół pogotowia ratunkowego, jednak na pomoc 16-latce było już za późno. Stwierdzono zgon. 

Sprawą zajęła się policja, która wszczęła pilne dochodzenie, by dotrzeć do sprawcy jak najszybciej było to możliwe. Ustalono, że za okrutną śmierć nieletniej odpowiada 22-letni mężczyzna, mieszkaniec sąsiedniej miejscowości. Sprawcę udało się zatrzymać na krótko po zbrodni, około kilometr od domu ofiary. Doszło jednak do tego zupełnym przypadkiem, gdy przechodzący obok policjant, zauważył zakrwawionego mężczyznę i postanowił go zatrzymać.

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie podały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje Franciszek Ziejka

2. Kiedy powstanie szczepionka na koronawirusa. Podano najwcześniejszą datę

W chwili zdarzenia 22-latek był trzeźwy, ale pobrano od niego krew do badań na obecność substancji odurzających. Dotychczas śledczym nie udało się ustalić, co było motywacją mężczyzny do tak okrutnego mordu. Wstępnie poinformowano, że ofiara i morderca najprawdopodobniej się znali. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia na drodze. Nie żyje trzech młodych sportowców. Mieli zaledwie 20 lat, policja bada przyczyny wypadku
  2. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  3. Sylwia Bomba pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie. Fanom odebrało mowę, w TV nic nie było widać
  4. Fani się martwią, informacje o zdrowiu gwiazdy M jak miłość niepokoją. "Walczymy, nie poddajemy się"
  5. Justyna Żyła nie odpuszcza, pokazała skandaliczne nagranie. Fani nie dowierzają, przesadziła?
  6. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć

Źródło TVP Info 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News