Dramat rodzinny Piotrka Żyły. Wszyscy byli w błędzie?

Dramat rodzinny Piotrka Żyły. Wszyscy byli w błędzie?

Rodzina słynnego skoczka narciarskiego przechodzi dramat. Piotr Żyła pomimo upływu czasu wciąż nie może dogadać się z byłą żoną, Justyną Żyłą. W sieci pojawiły się kolejne zarzuty wobec sportowca, członek kadry narodowej ostro skomentował słowa matki swoich dzieci.

Rodzina Piotra i Justyny Żyłów nie ma spokoju, dzieci małżeństwa wciąż przechodzą dramat związany z ich rozstaniem. Niedawno kobieta opublikowała w sieci zdjęcie, które na nowo rozpętało wojnę pomiędzy byłymi partnerami, sportowiec nie wytrzymał, wyjawił całą prawdę.

Rodzina Piotrka Żyły przechodzi prawdziwy dramat

Piotr Żyła rozwiódł się ze swoją żoną Justyną w 2018 roku, para rozeszła się w atmosferze ogromnego skandalu. Kobieta oskarżyła partnera o zdradę, a później publicznie obrzucali się błotem, nie zważając nawet na dobro swoich dzieci. Choć w ostatnim czasie wydawało się, że emocje pomiędzy byłym małżeństwem opadły, wczoraj konflikt rozgorzał na nowo. 

Justyna Żyła opublikowała w sieci screen z rozmowy Piotra z ich córką, Karoliną. Dziewczynka wysłała ojcu zdjęcie ze ślubu pary, na co skoczek miał odpowiedzieć, że jego była żona jest brzydka, a później naśmiewać się z niej pomimo protestów córki. Choć kilka godzin po tym zdarzeniu Justyna Żyła usunęła zdjęcie ze swojego Instagrama, skoczek postanowił, że nie zostawi tej sprawy bez odpowiedzi i w sobotę rano opublikował w sieci oficjalne oświadczenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Hmmm, tak sobie myślę, jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać gróźb i obelg na swój temat. Troszkę wytrzymałem, ale mówię: dość - napisał polski skoczek.

Piotr Żyła kłóci się z byłą żoną

W dalszej części oświadczenia Piotr Żyła zwrócił uwagę, że była partnerka utrudniała mu kontakt z dziećmi po rozwodzie. Dodatkowo, skoczek miał udostępnić screen z jednej z ich rozmów, ale zapowiedział, że usunie go z sieci. Zrzut ekranu miał przedstawiać wiadomość od byłej żony, w której kobieta obraża go, a nawet grozi śmiercią jego obecnej partnerce. Na koniec Piotr Żyła zaapelował do byłej żony, by ich prywatne sprawy załatwiała poza mediami.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani nie mogą dojść do siebie po nagłej śmierci gwiazdy. Była w 8. tygodniu ciąży

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

- I tak na przyszłość, Justynko, załatwiajmy swoje sprawy między sobą, ewentualnie na policji. Po co w to mieszać pół Polski? Rozumiem, pandemia, nudzi Ci się, ale ja mam co robić, naprawdę - zakończył sportowiec.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dada Pieter 1:0🤣 Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?🤔 Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki🤣 A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie🤣 A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda🤣🤣 I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde😘

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Panna moda spróbowała tortu na weselu. Niestety zaraz potem zmarła, a na jaw wyszła wstrząsająca prawda
  4. Lara Gessler pokazała bardzo stare zdjęcie mamy. Nie do wiary, jak kiedyś wyglądały jej słynne blond loki
  5. Justyna Żyła nie mogła się opanować. Odpowiedziała Piotrowi na ujawnienie ich rozmów, przeszła samą siebie
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News