Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci Źródło: Unsplash/ DDP

Rodzina zmarłego mężczyzny jest poszukiwana przez francuskie służby. Działania policji spowodowane są tym, że nikt nie zauważył śmierci staruszka przez 11 lat. Jego ciało znaleziono przypadkiem w mieszkaniu i szybko został okrzyknięty najbardziej samotnym człowiekiem świata.

Jak rodzina mogła nie zauważyć śmierci człowieka przez ponad dekadę? Trudno to sobie wyobrazić. Mężczyzna, którego zwłoki znaleziono przypadkiem w jego mieszkaniu, najprawdopodobniej od dawna żył całkiem sam, bowiem przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci. Smutna historia wydarzyła się we francuskim Nantes.

Rodzina nie zauważyła jego śmierci. Musiał być bardzo samotny

Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Zmumifikowane zwłoki 79-letniego mężczyzny zostały znalezione w jego mieszkaniu w Nantes, mieście na zachodzie Francji. Policję zawiadomił właściciel, który przypadkowo natknął się na ciało lokatora. Gdyby akurat nie postanowił przyjść do staruszka, możliwe, że wciąż nikt nie wiedziałby o jego śmierci.

Jak podaje francuski "Presse Océan", właściciel mieszkania nie miał pojęcia, że z jego lokatorem może być coś nie tak. Nie interesował się specjalnie losem starszego pana, gdyż należności za wynajem przychodziły regularnie. Jak się potem okazało, zmarły miał ustawioną w banku opcję automatycznych przelewów - pieniądze więc były wciąż wypłacane, nawet po jego śmierci. Bardzo przykra wydaje się świadomość, że o starszego mężczyznę zaniepokoiłby się ktoś dopiero w sytuacji, gdyby nie zapłacił czynszu.

Policja zbadała sprawę. Nie żył od 2008 roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nietypową sprawą zajęła się policja. Na początek ustalono, że mężczyzna nie żyje od 2008 roku. By określić czas zgonu, sprawdzono daty na znalezionych w mieszkaniu gazetach i listach oraz terminy ważności pozostawionego pożywienia. Zbadano także przyczynę śmierci - według wstępnych informacji mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Choć wykluczono zabójstwo, policja wciąż bada sprawę, by określić wszystkie okoliczności zdarzenia. Konkretna data i przyczyna zgonu zostaną ustalone po sekcji zwłok.

Fakt, że nikt nie zauważył śmierci człowieka przez 11 lat pozwala stwierdzić, że mężczyzna żył samotnie i nie miał już żadnych bliskich. Rodzina zmarłego jest jednak poszukiwana przez policję z Nantes. Śledczy liczą, że ktoś się zgłosi i rzuci trochę światła na tę tajemniczą i smutną sprawę. Trudno jednak przypuszczać, by rzeczywiście istnieli jacyś bliscy i znajomi "najbardziej samotnego człowieka świata".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Po tylu latach aż trudno w to uwierzyć. Gwiazda odchodzi z "Tańca z Gwiazdami", już nie zobaczycie jej na ekranach
  4. Mąż oświadczył żonie, że odtąd jego słowo jest prawem. Jej odpowiedź rozłoży was na łopatki, popłaczecie się ze śmiechu
  5. Prokuratura ujawnia nowy szczegół ws. Dawidka w TVN. Rozrywające serce doniesienia
  6. Psycholog śledczy ujawnia. Oto co kierowało ojcem Dawidka Żukowskiego, wstrząsające słowa

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News