Edyta Górniak nie dała za wygraną. Wygrała z rodziną byłego męża ws. swojego syna

Edyta Górniak nie dała za wygraną. Wygrała z rodziną byłego męża ws. swojego syna Źródło: Wikimedia Commons/Serecki

Rodzina byłego męża Edyty Górniak stawiała wobec niej wymagania dotyczące jej syna. Gdy piosenkarka odmawiała, musiała płacić kary finansowe. Ta jednak nie dała za wygraną i w końcu udało jej się zwyciężyć w sprawie sądowej.

Rodzina Dariusza K., czyli byłego męża Edyty Górniak, stawiała roszczenia wobec wokalistki. Powodem konfliktu był syn rozwiedzionego małżeństwa, Allan. Po długich bataliach sądowych artystka w końcu może odetchnąć z ulgą.

Rodzina byłego męża Edyty Górniak stawiała je żądania

Owocem związku Edyty Górniak i Dariusza K. jest urodzony w 2004 roku Allan Karol. Małżeństwo rozpadło się w 2010 roku, a 4 lata później doszło do tragedii. Były mąż wokalistki, prowadząc auto pod wpływem substancji odurzających, śmiertelnie potrącił kobietę przechodzącą przez pasy. 

Mężczyzna za swój haniebny czyn trafił do więzienia. W międzyczasie rodzice Dariusza K. domagali się od Edyty Górniak spotkań ze swoim wnukiem. Gdy ta nie chciała na to przystać, wytoczyli jej proces. Sąd przyjął zażalenie rodziny i nakazał, aby Allan raz w miesiącu dzwonił oraz odwiedzał dziadków od strony ojca.

Edyta Górniak nie daje za wygraną

Wokalistka stwierdziła, że nie da się tak łatwo pokonać. Odwołała się od tego wyroku, uzasadniając, że to od jej syna powinno zależeć, kiedy chce się spotykać z dziadkami. W końcu udało jej się uzyskać upragnione orzeczenie sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Postępowanie zakończyło postanowienie z dnia 25 stycznia 2019 roku. Żadna ze stron nie zaskarżyła powyższego postanowienia, w związku z powyższym stało się ono prawomocne - poinformował Fakt rzecznik ds. rodzinnych i nieletnich Sądu Okręgowego w Warszawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Wcześniej w sytuacji, kiedy zestresowany Allan nie chciał jechać do dziadków, Edyta Górniak zdecydowała się go nie przymuszać do podróży. Z tego też powodu musiała płacić karę wysokości 800 złotych swojemu teściowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek ma uderzyć w sieciówki. Ale MILIONY wyciągną z naszych kieszeni
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: Fakt

Następny artykuł