Dramat w polskim mieście. Cała rodzina bezlitośnie krzywdziła i molestowała trzy dziewczynki, sąd wydał wyrok

Dramat w polskim mieście. Cała rodzina bezlitośnie krzywdziła i molestowała trzy dziewczynki, sąd wydał wyrok Źródło: libreshot

Rodzina zgotowała trzem dziewczynkom prawdziwe piekło. Wszyscy bezlitośnie krzywdzili i molestowali niewinne dzieci. Głośna sprawa z polskiego miasta zakończyła się wyrokiem sądu.

Rodzina pochodząca z Krapkowic wydawała się całkowicie normalna. Nikt z sąsiadów czy znajomych nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się pod ich dachem. Okazało się, że cała rodzina dopuściła się przemocy fizycznej i psychicznej wobec trzech małoletnich dziewczynek. Dziś zapadł wyrok w sprawie. 

Rodzina z Krapkowic została oskarżona o gwałcenie, bicie i znęcanie się psychiczne i fizyczne

Rodzina składała się z mamy, jej nowego partnera oraz dziadka. Wszyscy są odpowiedzialni za zgotowanie prawdziwego horroru trzem dzieciom. Od dwóch lat pod ich dachem dziewczynki w wieku od 7 do 10 lat były nieustannie gwałcone i bite. Cała rodzina przyczyniła się nie tylko do znęcania się fizycznego, ale też psychicznego. 

Spawa wyszła na jaw, kiedy Ośrodek Pomocy Rodzinie zaczął się nimi interesować. Dziewczynki pojawiały się w szkole w złym stanie, ale nigdy nie zdradziły, że w domu dochodzi do dramatycznych wydarzeń. W związku z podejrzeniami o przemoc domową w 2018 roku, wszystkie dziewczynki trafiły pod opiekę rodziny zastępczej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To podczas pobytu u rodziny zastępczej dziewczynki zdradziły przez jakie piekło przeszły. Rodzice zastępczy natychmiast powiadomili o wszystkim opiekę społeczną, która przekazała sprawę na policję. 

Cała rodzina spędzi długie lata za kratkami

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Rodzina dziewczynek została przesłuchana i aresztowana. Rozpoczęło się postępowanie w ich sprawie. Matka i dziadek trafią do więzienia na 18 i pół roku, a partner ich matki na 17 i pół roku. Cała rodzina otrzymała zakaz zbliżania się do dziewczynek na 50 metrów na 10 lat. Zobligowani będą do zapłaty zadośćuczynienia pokrzywdzonym dzieciom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
  4. Obgryzasz paznokcie i wyciskasz krostki? Konieczny może być psycholog, fatalny znak
  5. Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej szpetna pamiątka

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News