rodzina eksplozja
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 16 Października 2020

Potężna eksplozja w domu, rodzina pod gruzami. Na miejscu policja i straż, trwa dramatyczna akcja ratunkowa

W jednej z polskich miejscowości doszło do ogromnego wybuchu. Niestety cała rodzina znalazła się pod gruzami. Dramatyczne doniesienia z kraju.

Tragiczne doniesienia z jednej z polskich miejscowości. Doszło do ogromnego wybuchu, w wyniku czego cała rodzina znalazła się pod gruzami. Na miejscu trwa pilna akcja służb.

Oficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyOficjalnie: jest decyzja ws. szkół. Drastyczne zmiany dla uczniów i rodziców, od sobotyCzytaj dalej

Dramatyczne doniesienia z jednego z polskich miast. Cała rodzina znalazła się pod gruzami

W Kobiernicach w powiecie bielskim w województwie śląskim doszło do wybuchu w jednym z budynków jednorodzinnych. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, prawdopodobnie mógł to być wybuch gazu. Relacja policjantów jest druzgocąca. Cała rodzina miała znaleźć się pod gruzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

W piątek 16 października, zaledwie kilka min ut po godzinie 8.00 w Kobiernicach przy ul. Wolności prawdopodobnie doszło do wybuchu gazu w jednym z budynków jednorodzinnych. Jak relacjonują policjanci, cały dom miał się zawalić. Pod gruzami znalazła się rodzina, która zamieszkiwała wspomniany budynek.

- W tym domu mieszka łącznie 7 osób. Kilkoro zdołano ewakuować, trwają poszukiwania ostatniej osoby, ale nie wiemy jeszcze, czy w chwili zdarzenia znajdowała się w budynku - przekazał asp. szt. Roman Szybiak, rzecznik prasowy policji w Bielsku-Białej w rozmowie z "Super Expressem". Na ten moment nie wiadomo jeszcze w jakim stanie są poszkodowani.

Na miejscu zebrały się i pilnie działają wszystkie służby - policjanci, pogotowie ratunkowe oraz aż 18 zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Jastrzębia Zdroju. Spod gruzów udało się wydobyć do tej pory pięć osób. Jedna wciąż jest poszukiwana.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej śmiał się z koronawirusa, teraz ujawnia całą prawdę. Dramatyczny apel ze szpitala, mamy nagranie

2. W niedzielę i święta nie pójdziemy do kościoła? Jest decyzja, Metropolita zdecydował o najbliższym miesiącu

3. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

Pięć odnalezionych osób zostało przekazanych zespołom ratownictwa medycznego. Wciąż trwają poszukiwania jednej osoby, która może znajdować się pod gruzami. Siódmy oraz ostatni członek rodziny jest osobą małoletnią. W momencie zdarzenia prawdopodobnie nie było go w domu, przebywał w szkole. Policja wciąż pracuje nad ustaleniem tego. Na miejscu nadal trwa akcja służb ratowniczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równych
  2. Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorąco
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Sony zaprezentowało interfejs dla graczy w PS5. Innowacje widać gołym okiem
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News