rodzina nastolatka śmierć porażająca prawda
Cambridgeshire Police (Materiały policyjne)
Joanna Szwalikowska - 16 Września 2020

Od lipca szukali zaginionej 17-latki. Porażająca prawda wyszła na jaw, ciężko powstrzymać łzy

Rodzina poszukiwała zaginionej 17-letniej córki od lipca. Od tamtej pory policja robiła wszystko, co w ich mocy, by odnaleźć dziewczynę, niestety bezskutecznie. Właśnie na jaw wyszły porażające fakty w sprawie. Nikt nie spodziewał się tak tragicznego i smutnego finału. niewiarygodne doniesienia ze świata.

Rodzina od lipca poszukiwała 17-letniej Bernadette Walker. Niestety działania policji od dwóch miesięcy nie przynosiły skutku. Właśnie wyszła na jaw cała prawda o jej zniknięciu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Niewiarygodny przełom w śledztwie.

Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słówDzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powróciłCzytaj dalej

Rodzina poszukiwała 17-latki od dwóch miesięcy. Właśnie na jaw wyszła cała prawda w sprawie

17-letnia Bernadette Walker z Peterborough położonego w hrabstwie Cambridgeshire w Anglii była poszukiwana przez policję od 21 lipca. Zaginięcie mieli zgłosić rodzice dziewczyny, którzy oświadczyli, że nie widzieli jej od trzech dni. Po niemal dwóch miesiącach sprawa przybrała jednak zupełnie nieoczekiwanego zwrotu akcji. Makabryczny finał poszukiwań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

37-letnia Sarah Walker oraz 40-letni Scott Walker zgłosili zaginięcie swojej córki 21 lipca. Przekonywali wówczas, że nie widzieli nastolatki już od trzech dni. Policja natychmiast przystąpiła do poszukiwań, niestety bezskutecznie. Prawdziwy przełom nastąpił jednak po niemal dwóch miesiącach. Rodzice Bernadette właśnie usłyszeli zarzuty zabójstwa swojego dziecka.

Sarah oraz Scott Walker zostali oskarżeni o zabójstwo swojej córki - Bernadette, której zaginięcie zgłosili pod koniec lipca. Oboje trafili do aresztu. Na ten moment policja nie ujawniła, jakie mogły być motywy ich działania. Wiele wskazuje na to, że zaginięcie dziewczyny zostało przez nich upozorowane, by zatuszować zabójstwo. W sprawie wciąż pozostaje jednak wiele pytań bez odpowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Niedługo po zatrzymaniu rodziców zaginionej Bernadette funkcjonariusze policji rozpoczęli poszukiwania ciała nastolatki z psami tropiącymi w wiosce Cowbit, która położona jest w pobliżu miasta Wisbech nad rzeką Welland. Policjanci znaleźli już wystarczająco dużo dowodów, by postawić rodzicom zarzuty, mimo to wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. Nadinspektor Jon Hutchinson przyznał, że zespół poczynił duże postępy w śledztwie, jednak ciało dziewczyny nadal nie zostało odnalezione.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanej
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Niestety, mamy fatalne wiadomości. Dziś ostatni dzień, pojawiły się niepokojące ostrzeżenia

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News