Makabra. Jest nowe nagranie ojca Dawida. Chłopca już z nim nie ma

Makabra. Jest nowe nagranie ojca Dawida. Chłopca już z nim nie ma Źródło: .

Rodzina zapoznała się z kolejnymi nagraniami, które muszą być dla nich wstrząsające. Media donoszą, że przed śmiercią ojciec Dawidka pojawił się na tajemniczym nagraniu. Śledczy zwrócili uwagę na jeden, bardzo niepokojący szczegół, który może być bardzo ważny dla sprawy. Paweł Ż. idzie sam, bez syna.

Rodzina musi mierzyć się nieustannie z ogromnym cierpieniem, który towarzyszy jej przez cały ten czas. Wielki ból, jakiego doświadcza szczególnie matka 5-letniego Dawidka, a także jego babcia, jest niewyobrażalny. Rodzinie nie pomaga wcale medialny szum, jaki ma miejsce wokół zaginionego dziecka. Ten wywołany jest ciągle pojawiającymi się dowodami w sprawie. Właśnie wyciekły nowe nagrania, na których widać Pawła Ż. Niestety, nie ma z nim 5-latka. Gdzie był w tym czasie?

Rodzina ma cały czas nadzieję, że Dawidek zostanie odnaleziony cały i zdrowy. Na tym nagraniu jednak go nie ma

W Internecie pojawia się coraz więcej nagrań ojca dziecka, który tuż przed śmiercią pojawił się w kilku miejscach w okolicy Grodziska Mazowieckiego. Taksówkarze udostępnili prokuraturze nagranie, na którym widać wyraźnie, jak Dawidek razem ze swoim tatą przemierza autem ulicę nieopodal siedziby firmy Lajk Taxi. Następnie media donosiły o niepokojącej wizycie Pawła Ż. w kościele, obok którego później znaleziono samochód mężczyzny.

Wielkim echem obiło się w sieci także nagranie, na którym widać jak Paweł Ż. na targach Automechanika Dubai 2018 promuje produkty przedsiębiorstwa, którego był niegdyś przedstawicielem handlowym. Internauci nie mogli uwierzyć, że tak sympatyczny człowiek, który zdawał się pozornie tryskać wręcz optymizmem w rzeczywistości miał poważne problemy rodzinne, a może nawet depresję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Teraz "Super Express" donosi o kolejnym nagraniu. Tym razem znowu monitoring miejski uchwycił Pawła Ż. Na nagraniach, w których posiadaniu nieoficjalnie jest ponoć policja, mężczyzna idzie chodnikiem. Co jednak najbardziej niepokojące i jednocześnie kluczowe dla sprawy, na nagraniach nie widać razem z ojcem jego dziecka. 5-latek nie był tam obecny, a więc prawdopodobnie zaginął zanim nagranie w ogóle zostało zrealizowane. Wkrótce dowiemy się szczegółów zaginięcia Dawidka, w którego poszukiwanie zaangażowano setki policjantów i ekspertów.

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Nowa okropna moda na ślubach w Polsce. Zepsuła już mnóstwo wesel, podłe
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Oficjalne: Niemal wszyscy byli w błędzie ws. Dawidka! Policja właśnie ujawniła prawdę
  6. Policjanci szukający Dawidka zaczęli rozkopywać groby. Przerażające informacje
  7. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  8. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu