Daniel Olbrychski wolałby o tym zapomnieć. Walczył o wnuka ze wszystkich sił

Daniel Olbrychski wolałby o tym zapomnieć. Walczył o wnuka ze wszystkich sił Źródło: East News TRICOLORS

Rodzina Olbrychskich od zawsze była tematem, który wzbudzał wiele emocji. Niedawno wstrząsnęła nią prawdziwa tragedia związana ze śmiercią wnuka Daniela Olbrychskiego. Wielki polski aktor walczył chłopaka. Jego śmierć odmieniła wszystkich członków rodziny. Po tym dramatycznym wydarzeniu zmieniło się wszystko.

Zarówno Daniel Olbrychski, jak i jego syn Rafał, zgodzili się, że rodzina to dla nich bardzo trudny i bolesny temat. Obaj mężczyźni przeszli bardzo burzliwy okres, który doprowadził nawet do rozprawy sądowej. Obecnie jednak dramatyczne wydarzenie, jakim była śmierć wnuka wielkiego polskiego aktora, sprawiło, że członkowie rodziny się zbliżyli. Daniel Olbrychski jeszcze niedawno walczył o nieżyjącego już Jakuba.

Przez długi czas rodzina Olbrychskich żyła trudnymi emocjami spowodowanymi urazami i traumami. Syn Daniela Olbrychskiego, Rafał, otwarcie przyznał, że obwinia swojego ojca za zniszczone dzieciństwo. Konflikt, który powstał między nimi, trwał przez długi czas i doprowadził nawet do tego, że obaj panowie znaleźli się w sądzie. To właśnie wtedy Daniel Olbrychski walczył o opiekę nad swoim wnukiem, Jakubem. Tragedia, która niedawno dotknęła rodzinę Olbrychskich zmieniła ich na zawsze. W obliczy dramatycznego wydarzenia, jakim była śmierć Jakuba Olbrychskiego, członkowie rodziny próbują trzymać się blisko.

Rodzina Olbrychskich przeżyła trudne chwile

Prawie każda rodzina - choćby wydawała się na pierwszy rzut oka idealna - ma swoje mroczne strony i pęknięcia. Dotyczy to także rodzin wielkich artystów i sławnych osób. Bycie dobrym aktorem nie jest bowiem jednoznaczne z byciem dobrym rodzicem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Olbrychskich znalazła się w sądzie, gdy Daniel Olbrychski chciał pozbawić swojego syna prawa do opieki nad wnukiem aktora, Jakubem. Wszystko spowodowane było chęcią umieszczenia Jakuba przez jego ojca w ośrodku wychowawczym. Wtedy sławny aktor zdecydował się walczyć o swojego wnuczka, przy okazji oskarżając Rafała o zaniedbywanie swoich dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Rośnie tempo zakażeń koronawirusem w Polsce. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Pomimo trudnej przeszłości, rodzina Olbrychskich obecnie jednoczy się w tragedii, jaka spotkała ją niedawno. Wnuk Daniela Olbrychskiego, Jakub, zmarł przedwcześnie w wieku 28 lat. Okoliczności śmierci mężczyzny nie podano, jednak wiadomo, że cierpiał na chorobę psychiczną. Ujawnił to jego brat, Antonii, który przyznał, że stan Jakuba był ciężki. W dodatku zmarły miał przerywać swoje terapie oraz odstawiać leki, co tylko pogłębiało jego chorobę. W obliczu rodzinnej tragedii Olbrychscy próbują trzymać się razem, zapominając o konfliktach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Walka z koronawirusem trwa. W Polsce pojawiają się pierwsi wyleczeni
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Nieoficjalne: w poniedziałek ruszają testy kliniczne szczepionki na koronawirusa. Już jest pierwszy uczestnik
  4. Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani
  5. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News