Wyjątkowe okrucieństwo, trzymali małe dzieci w klatkach. Opublikowano porażające zdjęcia

Wyjątkowe okrucieństwo, trzymali małe dzieci w klatkach. Opublikowano porażające zdjęcia Źródło: ABC News

Rodzina odpowie za okrucieństwo, którego doświadczyły dzieci mieszkające z nią pod jednym dachem. Kilkuletnie maluchy musiały znosić codzienne zamykanie w klatkach i wiele innych nieprzyjemności. To sąsiedzi zauważyli nieprawidłowości.

Rodzina siedzi już w areszcie i oczekuje na wezwanie przed oblicze sądu. To, co zrobili dzieciom z pewnością odbije się na ich delikatnej psychice. Do sieci trafiły okropne zdjęcia - maluchy musiały znosić to codziennie.

Rodzina trzymała dzieci w klatce. Matka nie widziała w tym nic złego

Cała rodzina natychmiast została zatrzymana. Okazało się, że malutkie dzieci były traktowane w najgorszy, najbardziej sadystyczny sposób. Nie mogły jeść przy stole z matką i dziadkami, nie mogły spędzać wolnego czasu popołudniami na zabawach lub nauce. Zamiast tego były zamykane w klatkach domowej roboty. Nikt nie miał zamiaru reagować na ich krzyki i płacze. Dzieci w wieku 3, 4, 10 i 11 lat oraz najmłodsze w wieku 8 miesięcy musiały zostać zabrane z domu. Na wszystko przyzwolenie dawała sama matka.

Kiedy pod domem w Smiths Station w Alabamie pojawiła się policja, wszyscy sąsiedzi znali już powód ich wizyty. 13 stycznia sąsiedzi zgłosili rażące zaniedbanie w związku z wychowywaniem dzieci. W domu wylegitymowali matkę dzieci: 30-letnią Kyllę Michelle Mann, a także dziadków dzieci - 69-letniego Jamesa H. Bonda i 66-letnią Pamelę Deloris Bond. 

Dorosłym postawiono już zarzuty. Tych zdjęć się nie wyprą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzieci były zamykane w klatkach dzień w dzień, za karę i bez winy. W domu znaleziono na razie dwie klatki - jedną z nich było łóżeczko dla najmniejszych dzieci ze szczeblami z przymocowaną u góry prowizoryczną drewnianą klapą na kłódkę; druga była już prawdziwą pułapką nakładaną na normalne, dziecięce łóżko. Również była opatrzona w kłódki. Rodzinie postawiono odpowiednie zarzuty.

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

Oskarżeni usłyszeli dwa zarzuty o stosowaniu przemocy wobec dzieci poniżej 6. roku życia oraz 2 zarzuty lekkomyślnego zagrożenia życia. Pamela Bond z kolei usłyszała zarzut dotyczący próby manipulacji dowodami fizycznymi. Kaucja za matkę i dziadka wynosi po 122 tysiące dolarów. Pamela Bond musi zapłacić 123 tysiące dolarów, żeby wyjść z aresztu. Nie wiadomo jeszcze, ile lat więzienia im grozi oraz czy zdecydowali się na adwokata i przyznali do winy.

Fot. ABC News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Nie żyje polski polityk. Jego ciało wyłowiono z rzeki, okropne wieści Polsatu
  4. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  5. Tragedia. 4 dzieci nie żyją, tożsamość odpowiedzialnej osoby jest wstrząsająca

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News