Wbijające w ziemię słowa księdza o wymordowanej przez Marcela C. rodzinie. Trwa pogrzeb

Wbijające w ziemię słowa księdza o wymordowanej przez Marcela C. rodzinie. Trwa pogrzeb Źródło: .

Rodzina została bestialsko zamordowana przez 18-letniego Marcela C. 10 grudnia policja znalazła 3 ciała w jednym z domów. Szybko znaleziono sprawcę i odkryto narzędzie zbrodni. Dziś odbył się pogrzeb zamordowanych osób.

Rodzina z Ząbkowic Śląskich została zamordowana siekierą przez swojego syna i brata. 14 grudnia nastąpiło ostatnie pożegnanie ofiar nastolatka, w kościele i na cmentarzu zgromadziły się setki osób z kwiatami w dłoniach.

Rodzina zostanie pochowana na cmentarzu w Ząbkowicach Śląskich

Na 14 grudnia wyznaczono uroczystości pogrzebowe rodziny zamordowanej przez 18-letniego Marcela C. Nastolatek za pomocą siekiery pozbawił życia najbliższych: tatę, 48-letniego Tomasza, mamę: 48-letnią Katarzynę i malutkiego braciszka, 7-letniego Kacperka. Zbrodnia nie mieści się w głowie mieszkańcom Ząbkowic Śląskich. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godzinie 13:00, w kościele św. Anny w Ząbkowicach. Ludzie zgromadzili się licznie, wielu z nich stało na zewnątrz.

- Tomasz był niezwykle lubiany. Nikt nigdy nic złego nie mógł o nim powiedzieć. Był człowiekiem z pasją - kochał tenis i motoryzację. Katarzyna - wspaniała kobieta, która uwielbiała kwiaty, a ludziom rozdawała piękne stroiki. Cała rodzina regularnie przychodziła do tego kościoła, by wspólnie się modlić - wspominał rodzinę wzruszony ksiądz.

W kościele zgromadziła się najbliższa rodzina, sąsiedzi i mieszkańcy Ząbkowic

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W jednej chwili straciłem prawie całą rodzinę. Osoby, które tak kochałem. A zabił je mój wnuk, którego też przecież kocham. Ostatnie pożegnanie moich bliskich będzie bardzo ciężkim doświadczeniem - powiedział przed pogrzebem dziadek Marcela C., Józef C.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Do końca nie wiadomo, co było motywem działań nastolatka. Podczas zeznań powiedział policjantom, że uwaga i troska wszystkich skupiała się tylko na najmłodszym, 7-letnim Kacperku. Po dokonaniu mordu zabrał z domu 10 tysięcy złotych i upozorował włamanie, ukrywają się na dachu domu. Usłyszał już zarzuty: został oskarżony trzy morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu za to dożywotnie pozbawienie wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News