Jedna rzecz w zachowaniu Kingi Dudy na wiecu ojca zadziwia. Nikt by się nie spodziewał

Jedna rzecz w zachowaniu Kingi Dudy na wiecu ojca zadziwia. Nikt by się nie spodziewał Źródło: Piotr Molecki East News

Rodzina to ważna wartość w programie prezentowanym przez Andrzej Dudę. To, jak prezentowały się na scenie jego żona oraz córka pokazuje, że chcą aby postrzegano ich jako wzór do naśladowania. Eksperci zwrócili jednak szczególną uwagę na zachowanie Kingi Dudy i nie ukrywają swojego zdziwienia.

Rodzina Andrzeja Dudy w czasie niedzielnych wyborów, podobnie jak pięć lat temu, wspólnie pojawiła się na scenie i dziękowała za wszystkie głosy oddane na polityka popieranego przez PiS. Na zabranie głosu w trakcie świętowania zdecydowała się córka prezydenta, która zaskoczyła ekspertów komentujących cały wieczór.

Polska rodzina prezentowana przez Andrzeja Dudę nie do końca zgodna jest z wizją jego córki

Rodzina to niemalże fundament wartości wyborców Andrzeja Dudy. W trakcie kampanii padło wiele przykrych słów, które według części Polaków nie powinny pojawić się w przestrzeni publicznej i szczególnie nie powinny paść z ust starającej się o reelekcję na stanowisku prezydenta kraju. Kinga Duda w swojej wypowiedzi zdecydowała się poruszyć, także ten temat i jasno dała do zrozumienia, że nie zgadza się ze wszystkimi tezami wypowiedzianymi przez swojego tatę. Według córki Andrzeja Dudy powiedziała, że nikt nie powinien być prześladowany za kolor skóry, wyznanie czy za to, kogo kocha. Jednak pomijając sama treść wypowiedzi ekspert zwrócił uwagę na inny element.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kinga Duda wystąpiła przed tłumem niczym wprawiony polityk

W przeciwieństwie do swojej mamy, Agaty Dudy, Kinga poradziła sobie z wystąpieniem nad wyraz dobrze. Nie dała się ponieść emocjom i zapewne podążała zgodnie z wyznaczonym wcześniej planem. Widać to po wysokim profesjonalizmie zarejestrowanym przez kamery. Brak jest sztucznych i nerwowych ruchów, córka rezydenta świetnie odnalazła się w roli osoby wypowiadającej się do tłumów. 

- [...] to, co mnie uderzyło, to postawa córki prezydenta niepasująca do młodych ludzi. Ona stała za mównicą jak wytrawny polityk i gdyby porównać jej zdjęcie ze zdjęciem osób, które zajmują się polityką na co dzień, nie dostrzeglibyśmy różnicy w ich postawie przemawiania do ludzi w określony sposób - powiedział zapytany przez Onet o wystąpienie Kingi Dudy Andrzej Cichocki. To jednak nie wszystko co powiedział na jej temat.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Okazała się nad wyraz dojrzała

- To była zaskakująca wypowiedź w kontekście mowy ciała. Kinga Duda zabrała głos jako przedstawiciel młodego pokolenia i z jej apelem z pewnością większość społeczeństwa się zgadza - powiedział Cichocki, specjalista od mowy ciała. Dla wielu jej pełne spokoju wystąpienie mogło być sporym zaskoczeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?
  4. Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?
  5. Andrzej Duda nie wytrzymał. Po ogłoszeniu wyników wypalił do mikrofonu dziennikarza mocne słowa
  6. Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News