Nic nie wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny

Nic nie wskazywało na najgorszy obrót spraw. Zmarł nagle w szpitalu, po wyjściu rodziny Źródło: youtube/CBS Sunday Morning

Rodzina nie wiedziała, że gdy tylko wyjdzie ze szpitala, stanie się najgorsze. Nikt nie zakładał takiego scenariusza, sprawy przyjęły fatalny obrót. Zza granicy płyną smutne informacje o śmierci aktora.

Rodzina nie była przygotowana na taki obrót spraw - nic nie zakładało, że w momencie, gdy opuszczą szpital, stanie się najgorsze. Potwierdziły się smutne informacje o śmierci jednego z najwspanialszych aktorów, Danny'ego Aiello. 

Rodzina ledwo wyszła ze szpitala, a stało się najgorsze 

Jak podał agent, Danny Aiello zmarł wczoraj w nocy w wieku 89 lat. Rodzina poinformowała, że aktor odszedł niespodziewanie, a w szpitalu znalazł się z powodu nagłej przypadłości. Bliscy aktora nie przekazali, jaka dolegliwość spowodowała, że gwiazdor nie żyje. Najprawdopodobniej śmierć była związana z robionym wcześniej zastrzykiem, po którym Danny Aiello dostał infekcji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, rodzina nie zdążyła pożegnać się z aktorem. Najbliżsi członkowie rodziny zdążyli wyjść ze szpitala z wiadomością, że nic złego się nie wydarzy, po czym zostali poinformowani o śmierci Aiello.

Pogrążona w żałobie rodzina żegna wspaniałego aktora

Rodzina Aiello, jego żona Sandy Cohen i trójka dzieci, pogrążyła się w żałobie po informacji o śmierci ukochanego męża i ojca. 

Wspaniałego aktora mogliśmy zapamiętać z takich produkcji, jak druga część "Ojca chrzestnego", gdzie wcielił się w rolę Tony'ego Rosato. To on wypowiedział, pamiętne "Pozdrowienia od Michaela Corleone!".

Oprócz znanej produkcji wystąpił między innymi w "Uderzaj powoli w bęben" czy "Rób, co należy", gdzie za rolę Spike'a Lee otrzymał nominację do Oscara za rolę drugoplanową. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Wiadomość o śmierci aktora zasmuciła fanów na całym świecie. Wszyscy ciepło wspominają jego role, które w znaczący sposób wpłynęły na światową kinematografię. Internauci z każdego zakątka na ziemi ślą kondolencje do pogrążonej w smutku rodziny zmarłego aktora. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Nawet 10 tysięcy złotych "na głowę" dla seniorów. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków może dostać ogromne pieniądze
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. Samochód przejechał mamę na oczach małego dziecka. Reakcja jej synka uchwycona na wideo porusza najtwardsze serca

źródło: onet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News