Wszyscy myśleli, że poprzestaną na 21 dzieciach. Właśnie przekazali kolejną radosną nowinę, największa rodzina znowu się powiększy

Wszyscy myśleli, że poprzestaną na 21 dzieciach. Właśnie przekazali kolejną radosną nowinę, największa rodzina znowu się powiększy Źródło: Facebook/The Radford Family

Ta rodzina to prawdziwi rekordziści. Mieli 21 dzieci, zapowiadali, że na tym zakończą. Nagle przekazali światu radosną nowinę - mama znów spodziewa się dziecka.

Rodzina licząca dwójkę rodziców oraz 21 dzieci brzmi jak koszmar niejednej opiekunki. Są jednak osoby, które w macierzyństwie odnajdują szczęście i imponująca liczba potomków nadaje sens ich życiu. Ta kobieta kiedyś zapowiadała, że skończyła już powiększanie rodziny. Wiele osób jej uwierzyło, aż nagle ogłosiła kolejną ciążę.

Gigantyczna rodzina - dzięki dzieciom są sławni

Państwo Radford mogą się pochwalić wyjątkowo licznym potomstwem. Ich rodzina liczy 23 osoby (w tym 21 dzieci), a niedługo dołączy do nich 22 maleństwo. 44-latka mimo że urodziła już tyle dzieci, wciąż jest zdolna do kolejnego porodu. Są oni obecnie rekordzistami w swoim kraju i swego rodzaju internetowym celebrytami. Setki tysięcy Brytyjczyków obserwuje ich Instagrama i Facebooka.

Lista dzieci jest naprawdę imponująca, spora część z nich jest już dorosła. Dzieci Sue i Noela Radfordów to: Chris, 30 l., Sophie, 25 l., Chloe, 23 l., Jack, 22 l., Daniel, 20 l., Luke, 18 l., Millie, 17 l., Katie, 16 l., James, 15 l., Ellie, 14 l., Aimee, 13 l., Josh, 12 l., Max, 11 l., Tillie, 9 l., Oscar, 7 l., Casper, 6 l., Hallie, 3 l., Phoebe, 2 l., Archiego, który ma 18 miesięcy oraz 11 miesięczna Bonnie Raye.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta rodzina ma 21 dzieci i po raz kolejny się powiększy

Niecały rok temu Sue zapowiadała, że Bonnie Raye to jej ostatnie dziecko. Długo nie trzeba było czekać na złamanie tej obietnic, bo właśnie za pośrednictwem filmu na YouTube Radfordowie poinformowali, że kolejne maleństwo jest w drodze. To będzie już ich 22 potomek, kobieta jest w 23. tygodniu ciąży

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Koszty utrzymania tak licznej rodziny są ogromne. W ciągu jednego tygodnia zużywają 70 litrów mleka, 28 rolek papieru toaletowego, 21 bochenków chleba, 14 pudeł płatków śniadaniowych. W Anglii funkcjonuje specjalny zasiłek, dzięki czemu rodziny, który nie osiągają odpowiedniego dochodu na głowę, mogą pobierać 170 funtów tygodniowo, czyli około 850 złotych. Biorąc pod uwagę, że część z nich jest pełnoletnia, tygodniowo pobierają około 12750 złotych. Być może dzięki temu udaje im się zapewnić wszystkim maluchom oraz starszym dzieciom godny byt. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz 37 tys. zł od rządu. Musisz tylko zdecydować się na JEDEN zakup
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News