Widok wywołujący ciarki. Internet obiegają zdjęcia z poszukiwań Dawida

Widok wywołujący ciarki. Internet obiegają zdjęcia z poszukiwań Dawida Źródło: fot

Rodzina Dawida nie ustaje w poszukiwaniach. Pięciolatek, który zaginął w wyjątkowo zagadkowych okolicznościach, przyciągnął uwagę wszystkich mediów i służb w Polsce. Mało kto zdaje jednak sprawę, jak od kulis wyglądają poszukiwania chłopca. Ten widok odbiera mowę.

Rodzina Dawida od kilku dni żyje wielką zagadką i z niepokojem słucha wszelkich doniesień o zaginionym pięciolatku. Przypomnijmy, mały chłopiec przebywał u swoich dziadków w Grodzisku Mazowieckim i po odebraniu przez tatę miał być przetransportowany przez ojca do domu matki do Warszawy. Tak się jednak nie stało, a mężczyzna, który widział chłopca, popełnił samobójstwo, wpadając pod tory. Wiadomo, że w chwili śmierci nie było przy nim dziecka, ale istnieje duże podejrzenie, że w Skodzie przewożone były zwłoki. Zrobione przez służby zdjęcia tego, jak wyglądają poszukiwania chłopca, są wstrząsające.

Rodzina szuka dziecka ze służbami. Materiały z poszukiwań Dawida odbierają mowę

Nie da się ukryć, że zniknięcie zaledwie 5-letniego chłopca jest jedną z większych zagadek, z jaką walczą obecnie policjanci, żołnierze i wszystkie służby zaangażowane w akcję poszukiwawczą. Wśród najpopularniejszych hipotez przewija się ta mówiąca o tym, że ojciec dziecka zamordował swojego syna i dopiero później z rozpaczy popełnił samobójstwo albo że oddał dziecko bliżej nieokreślonym osobom przed popełnieniem czynu. Mimo apeli służb, poszlak w sprawie jest bardzo mało, a pomoc policji z niemieckiego Drezna jak na razie nie przynosi rezultatów.

Służby udokumentowały, jak właściwie pracują nad rozwikłaniem tej niezwykle skomplikowanej i budzącej zainteresowanie społeczne sprawy. Te zdjęcia potrafią złamać serca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci śledzą poczynania służb

Na wielu forach znaleźć możemy materiały, które są autentycznymi zdjęciami operacyjnymi z akcji szukania dziecka. Widzimy jak żołnierze i policjanci w wielkim skupieniu analizują miejsce śmierci ojca Dawida i szukają jakiejkolwiek poszlaki mogącej wskazać ślad chłopca.

Zainteresowanie sprawą przybiera na wadze, a plotki mówiące o tym, że w skodzie przewożone były zwłoki, nadają wszystkiemu aury dużej niepewności. Wystarczy mieć jednak nadzieję, że dziecko jednak wróci do domu całe i zdrowe.

fot. materiały operacyjne policji

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Popularne

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu