Widok wywołujący ciarki. Internet obiegają zdjęcia z poszukiwań Dawida

Widok wywołujący ciarki. Internet obiegają zdjęcia z poszukiwań Dawida Źródło: fot

Rodzina Dawida nie ustaje w poszukiwaniach. Pięciolatek, który zaginął w wyjątkowo zagadkowych okolicznościach, przyciągnął uwagę wszystkich mediów i służb w Polsce. Mało kto zdaje jednak sprawę, jak od kulis wyglądają poszukiwania chłopca. Ten widok odbiera mowę.

Rodzina Dawida od kilku dni żyje wielką zagadką i z niepokojem słucha wszelkich doniesień o zaginionym pięciolatku. Przypomnijmy, mały chłopiec przebywał u swoich dziadków w Grodzisku Mazowieckim i po odebraniu przez tatę miał być przetransportowany przez ojca do domu matki do Warszawy. Tak się jednak nie stało, a mężczyzna, który widział chłopca, popełnił samobójstwo, wpadając pod tory. Wiadomo, że w chwili śmierci nie było przy nim dziecka, ale istnieje duże podejrzenie, że w Skodzie przewożone były zwłoki. Zrobione przez służby zdjęcia tego, jak wyglądają poszukiwania chłopca, są wstrząsające.

Rodzina szuka dziecka ze służbami. Materiały z poszukiwań Dawida odbierają mowę

Nie da się ukryć, że zniknięcie zaledwie 5-letniego chłopca jest jedną z większych zagadek, z jaką walczą obecnie policjanci, żołnierze i wszystkie służby zaangażowane w akcję poszukiwawczą. Wśród najpopularniejszych hipotez przewija się ta mówiąca o tym, że ojciec dziecka zamordował swojego syna i dopiero później z rozpaczy popełnił samobójstwo albo że oddał dziecko bliżej nieokreślonym osobom przed popełnieniem czynu. Mimo apeli służb, poszlak w sprawie jest bardzo mało, a pomoc policji z niemieckiego Drezna jak na razie nie przynosi rezultatów.

Służby udokumentowały, jak właściwie pracują nad rozwikłaniem tej niezwykle skomplikowanej i budzącej zainteresowanie społeczne sprawy. Te zdjęcia potrafią złamać serca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci śledzą poczynania służb

Na wielu forach znaleźć możemy materiały, które są autentycznymi zdjęciami operacyjnymi z akcji szukania dziecka. Widzimy jak żołnierze i policjanci w wielkim skupieniu analizują miejsce śmierci ojca Dawida i szukają jakiejkolwiek poszlaki mogącej wskazać ślad chłopca.

Zainteresowanie sprawą przybiera na wadze, a plotki mówiące o tym, że w skodzie przewożone były zwłoki, nadają wszystkiemu aury dużej niepewności. Wystarczy mieć jednak nadzieję, że dziecko jednak wróci do domu całe i zdrowe.

fot. materiały operacyjne policji

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News