Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc

Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc Źródło: facebook/sumi akter

Rodzina nie wiedziała, gdzie przebywa kobieta. Dopiero gdy w sieci pojawiło się nagranie dowiedzieli się, jaki koszmar przeżywała - była torturowana i nie mogła wydostać się z tego piekła.

Rodzina poszukiwała jej przez wiele tygodni. Nie wiedzieli, gdzie przebywa i co się z nią dzieje. Nie mogli się też domyślać, co przeżywa. Dopiero, gdy w sieci pojawiło się nagranie, okazało się, do jakiego horroru doszło. Ogarnęło ich przerażenie i obwiniali się, że tak mało wysiłku włożyli w jej poszukiwania. 

Jej rodzina odchodziła od zmysłów

25-latka z Bangladeszu zatrudniła się jako pomoc domowa u rodziny w Arabii Saudyjskiej. Praca miała dać jej pieniądze, które mogłaby wysyłać do swoich najbliższych, jej rodzina nie była bogata, mieli problemy finansowe i pieniądze przesyłane przez kobietę mogłyby pomóc przeżyć.

Jej wyjazd był szansą dla wszystkich, by mogli zacząć godnie żyć. Niestety, historia kobiety zmieniła się diametralnie, gdy pojawiła się w Arabii Saudyjskiej. Przez dwa tygodnie jej rodzina nie miała z nią kontaktu. Nikt nie wiedział dlaczego, cały czas podczas wyjazdu dawała przynajmniej znać, że żyje. Dzięki nagraniu które pojawiło się w sieci bliscy dowiedzieli się, co działo się z kobietą.

Rodzina, u której pracowała ją torturowała 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiecie udało się wykraść telefon swoim oprawcom i nagrała film, na którym błaga o pomoc. 25-latka była torturowana przez swoich pracodawców, stosowali wobec niej przemoc seksualną, wylewali na nią gorący olej i wiązali tak, by nie mogła się ruszyć.

Na nagraniu kobieta, której łzy płyną po twarzy błaga, by ktokolwiek, kto zobaczy to nagranie jej pomógł. 

- Najprawdopodobniej niedługo umrę. Błagam uratujcie mnie. Zamknęli mnie na 15 dni praktycznie bez jedzenia. Mam poparzone ręce od oleju, który na mnie wylali. Myślę, że umrę. Myślę, że mnie zabiją. Proszę uratujcie mnie, błagam zabierzcie mnie stąd - powiedziała kobieta na nagraniu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Pomimo nagrania, które zostało opublikowane w sieci kobieta nadal nie została odnaleziona. Nie wiadomo, co się z nią dzieje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Nagranie małej dziewczynki z wczorajszego marszu obiega internet. Wzbudza silne emocje
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli

 

źródło: metrocouk

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News