Jak lekarz powiedział, że zostało jej pół roku życia, była wstrząśnięta. Uważa, że winna jest jej rodzina

Jak lekarz powiedział, że zostało jej pół roku życia, była wstrząśnięta. Uważa, że winna jest jej rodzina Źródło: Unsplash/ Aricka Lewis

Rodzina jest według tej kobiety winna tragedii, do której doszło. Lekarz powiedział jej bowiem wstrząsającą diagnozę, zgodnie z którą zostało jej jedynie pół roku życia. Ma to ogromny związek z przeszłością chorej.

Rodzina jest według tej kobiety związana z wstrząsającą diagnozą, którą usłyszała od lekarza. Chorej zostało zaledwie pół roku życia. Twierdzi, że ta niezwykle smutna sytuacja jest winą jej najbliższych. Jednocześnie jej historia zwraca uwagę na poważny problem, z którym boryka się duża część społeczeństwa. 

Rodzina powinna ją chronić

Rodzina powinna być podporą dla wszystkich jej członków. Ta kobieta postanowiła podzielić się swoją historią rodzinną, która przez jeden element stała się toksyczna i negatywnie wpłynęła na jej przyszłość. Gdy usłyszała od lekarza przerażającą diagnozę, była przekonana, że winę ponoszą jej najbliżsi. 

Świat 28-latki legł w gruzach, gdy dowiedziała się, że znajduje się w bardzo zaawansowanym stadium raka płuc. Lekarze przyznali, że są już bezradni i przewidywali, że kobiecie zostało zaledwie pół roku życia. Chora twierdzi, iż to, że umiera ściśle związane jest z dzieciństwem, które wypełnione było dymem papierosowym. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Palenie zabija 

Rak płuc zwykle związany jest z uzależnieniem od nikotyny i najczęściej właśnie tę straszną diagnozę słyszą notoryczni palacze. Nie wszyscy jednak pamiętają o tym, że nawet przebywanie obok osoby palącej papierosy może być niezwykle szkodliwe. 28-latka przez dużą część swojego życia była skazana na dym papierosowy. W jej domu zawsze obecni byli palacze, którzy nic sobie nie robili z tego, że ich nałóg może mieć niekorzystny wpływ na małe dziecko. 

- Mama paliła przed ciążą, w czasie ciąży też nie przestała. Palił też tata, babcia i dziadek, z którymi mieszkałam. Fajki były obecne przez całe moje dzieciństwo (...) - wyznała zrozpaczona kobieta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Teraz przez nieodpowiedzialne postępowanie jej najbliższych, ponosi niezwykle surową karę. Zostało jej pół roku życia. Tragedię potęguje fakt, że niedawno chorej urodziła się córeczka. Rodzina swoim brakiem rozsądku i lekkomyślnością w okresie dzieciństwa kobiety wpłynęła na to, że teraz jest śmiertelnie chora.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: Popularne PL

Następny artykuł