Przyjaciel zamordowanej przez 18-nastolatka rodziny ujawnia, co się działo w ich domu. Nie do pomyślenia

Przyjaciel zamordowanej przez 18-nastolatka rodziny ujawnia, co się działo w ich domu. Nie do pomyślenia Źródło: .

Rodzina została zamordowana przez 18-latka. Sprawa wstrząsnęła Polską, a media skontaktowały się z przyjacielem zmarłego ojca mordercy. Wiadomo teraz, co się działo w ich domu.

Rodzina z Ząbkowic Śląskim zginęła w wyjątkowo tragicznych okolicznościach. 18-letni Marcel C. zabił własnych rodziców oraz swojego 7-letniego brata siekierą. Wielu Polaków zastanawia się, jak doszło do tej zbrodni, szukając powodów w otoczeniu chłopaka. Teraz przyjaciel zamordowanego mężczyzny zdradził, jak wyglądała codzienność w domu rodziny Marcela C.

Przyjaciel ojca, zdradza co działo się w domu zamordowanej rodziny

Ojciec nastoletniego mordercy, Tomasz C. prowadził firmę sprzedającą zboże wraz ze swoim wspólnikiem - Pawłem Mamoniem. Obaj panowie znali się praktycznie od dzieciństwa. Z tego też powodu, zawsze był blisko swojego współpracownika, doskonale znał jego rodzinę. Wiedział także, co się dzieje w ich w domu.

- Tomka znałem od przedszkola. Cały czas byliśmy blisko. Potem poznałem jego żonę, dzieci. Nie wierzę, że ich syn to planował. To niemożliwe. Nic nie zapowiadało tej tragedii. Oni się wszyscy kochali. Jeździli na wczasy, dbali [...] Prokuratura mówi, że zabrał pieniądze [teraz mówi o Marcelu - dop. red.] i chciał uciec. Ale to pewnie już po wszystkim, bo jaki miałby powód przed tym wszystkim? On wszystko miał. Rodzice wszystko mu zapewniali - mówił Paweł Mamoń.

Przyjaciel rodziny o nastolatku. "To zawsze był normalny chłopak"

Ponadto, zdradził również, co wiedział na temat nastoletniego mordercy. Okazuje się, że mężczyzna jest w szoku, bo nigdy nie podejrzewał, że może się stać coś złego. Wydawałoby się, że Marcel C. nie ma poważnych problemów psychicznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Uczył się średnio jak to nastolatek w tym wieku. Interesował się grami, komputerami. Jak to chłopaki w liceum. Niczego mu nie brakowało [...] To był zawsze normalny chłopak. Znam go, dlatego naprawdę ciężko mi uwierzyć, że to się wydarzyło - opowiadał zszokowany Paweł Mamoń.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Dla przypomnienia, nastolatek po zamordowaniu swoich rodziców i brata siekierą, upozorował włamanie, zabrał około 10 tysięcy złotych w różnych walutach i próbował zatrzeć ślady, paląc ubrania i narzędzie zbrodni. Później sam wezwał policję, mówiąc, że ktoś się włamał do domu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, przyznał się do zbrodni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Nastolatka nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Weszła do kuchni, spojrzała w dół i zobaczyła główkę

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News