Kim jest mama Anny Kalczyńskiej? Rodzina przeżywa teraz najsmutniejsze chwile

Kim jest mama Anny Kalczyńskiej? Rodzina przeżywa teraz najsmutniejsze chwile Źródło: Wikipedia/Jerzy Stalęga

Rodzina niedawno zmarłego Krzysztofa Kalczyńskiego jest teraz pogrążona w żałobie. Po śmierci aktora, okazuje się, że nie tylko on w swoim najbliższym otoczeniu był związany z telewizją.

Rodzina pozostawiona przez Krzysztofa Kalczyńskiego jest pogrążona w smutku. Córka, znana prezenterka telewizyjna powiadomiła o jego śmierci w mediach społecznościowych. Napisała wzruszający tekst na pożegnanie swojego ukochanego taty. Niespodziewana śmierć aktora wstrząsnęła także jej matką. 

Rodzina Anny Kalczyńskiej od dawna jest związana z telewizją

Pogrążona w żałobie Halina Rowicka-Kalczyńska straciła męża, z którym była już 50 lat po ślubie. Doczekali się trójki potomstwa - Ani, Filipa i Marii. Halina nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej dużo ważniejsza niż praca i zawsze będzie jej priorytetem. Razem z mężem wpierała organizacje charytatywne, które pomagają bezdomnym i chorym.

Halinę Rowicką-Kalczyńską również możemy kojarzyć z ekranów telewizyjnych. Razem z mężem dzielili tą samą profesję. Największą popularność zdobyła, wcielając się w postać Ewy Talar w serialu "Dom". Oprócz tego publiczność mogła zobaczyć ją w innych polskich serialach. Zagrała wiele ról epizodycznych w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Przyjaciółkach" czy w "Klanie", gdzie grał również jej mąż.

Matka Anny Kalczyńskiej nie poprzestawała na graniu w serialach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oprócz telewizji występowała w polskich filmach. Jej sylwetkę możemy zobaczyć w "Popiełuszko. Wolność jest w nas" czy "Ucieczka z kina Wolność". Grywała też w teatrze. Przez lata była związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Twórcy Kiepskich "uśmiercą" Ferdka. Widzowie zobaczą pogrzeb
2. Mężczyzna szykował się do snu. To, co zobaczył w swoim łóżku, mrozi krew w żyłach. Cudem uniknął śmierci

Teraz po śmierci męża Halina z pewnością będzie spędzać czas z rodziną, z którą zawsze była bardzo mocno związana. O życiu jej i jej zmarłego męża możemy przeczytać w wydanej niedawno książce. Krzysztof Kalczyński zdążył przed śmiercią spisać wspomnienia ze swojego życia. Prawie 50-letni związek z ukochaną żoną został w niej szeroko opisany. Wskazuje na to nawet jej tytuł -  "Moje boje. W pojedynkę i we dwoje".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiśniewski nie jest jedyny. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły FORTUNĘ
  2. Roksana Węgiel zdradziła swój największy sekret. Uciekała z domu, szukało jej CAŁE Jasło. Rodzice byli przerażeni
  3. Śliczna gwiazda TVP o ślubie i dzieciach. Jej narzeczony ma 19 lat, są uwielbiani za kultowy serial
  4. Dieta aztecka szybko zyskuje coraz większą popularność. Dzięki niej można pozbyć się nadwagi w rekordowo krótkim czasie
  5. Mama odkryła, z kim jej dziecko pisze przez internet i zamarła. Kobieta aż trafiła do szpitala

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News