Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec" Źródło: Screen/Twitter/deniseviolet71

Rodzina poinformowała o śmierci uwielbianej aktorki. Gwiazda telewizji zmagała się z pogarszającym się stanem zdrowia. Wiadomość o tym, że kobieta nie żyje przekazał jej syn za pośrednictwem Facebooka. To ogromna strata, która wstrząsnęła widzami.

Rodzina z wielkim smutkiem poinformowała o śmierci uwielbianej aktorki. Gwiazda miała na swoim koncie występy w popularnych serialach, a także kilka ważnych występów na wielkim ekranie. Rozpoczęła swoja karierę w bardzo młodym wieku i szybko stała się dziecięcą celebrytką, którą kochały miliony. 

Rodzina poinformowała o śmierci gwiazdy

Rodzina przekazała smutne wiadomości o śmierci Denise Nickerson. Aktorka w zeszłym roku przeszła ciężki udar i od tamtej pory stan jej zdrowia coraz bardziej się pogarszał. Gwiazda odeszła wczoraj w wieku 62 lat. 

Denise Nickerson wystąpiła w wielu znanych serialach. Wszyscy kojarzą ją jednak z roli w kultowym filmie "Willy Wonka i fabryka czekolady" z roku 1971, gdzie cieliła się tam w rolę Violety. 

Kultowe role 

Denise Nickerson zaczynała swoją karierę od udziału w telewizyjnych produkcjach takich jak "Flipper" z 1956 roku czy "Dark Shadows" z 1968. Później przeniosła się na duży ekran i największą sławę przyniosła jej rola Violety Beauregarde w ekranizacji powieści Roalda Dahla "Willy Wonka i fabryka czekolady", w której zagrała u boku sławnego aktora Gene'a Wildera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktorka zmarła wczoraj na skutek różnego rodzaju powikłań związanych z przebytym w zeszłym roku udarem. Syn gwiazdy zorganizował nawet w pewnym momencie zbiórkę pieniędzy na kosztowne leczenie matki. Ludzie wpłacili wtedy 13 tysięcy dolarów, niestety mimo to nie udało się uratować Denise. 

Informację o śmierci aktorki przekazał na swoim profilu na Facebooku jej syn. Kobieta zmarła w wieku 62 lat. Filmowy świat opłakuje swoją gwiazdę, a fani wspominają najlepsze aktorskie kreacje Denise Nickerson. Po zakończeniu kariery aktorskiej gwiazda podjęła się nieartystycznego zawodu i pracowała jako recepcjonistka w gabinecie lekarskim. Fanatycy kina, którzy przychodzi tam na wizyty, z pewnością rozpoznawali gwiazdę. Aktorka do końca swoich dni otoczona była kochającą rodziną, która opiekowała się nią, gdy jej stan zdrowia uległ pogorszeniu. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News