Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie Źródło: Pixabay / 12019

Rodzina zginęła niemal w całości. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje troje małych dzieci i ich mama. Ojciec wciąż walczy o życie w szpitalu.

Rodzina zginęła na miejscu niemal w całości. Tragiczne wiadomości dotarły do kraju zza zachodniej granicy. Nie żyje 35-letnia kobieta i jej troje małych dzieci. ich ojciec walczy o życie w szpitalu, stan mężczyzny jest bardzo poważny. Na miejscu zdarzenia pracowało prawie stu ratowników.

Rodzina podróżowała samochodem po Niemczech

Polska rodzina uległa tragicznemu wypadkowi samochodowemu na drodze w okolicach Wernsbach we Frankonii. W auto Polaków uderzył Volkswagen Transporter prowadzony przez 19-latka. Niemiecka policja poinformowała, że bus z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z Renault Koleosem, którym rodzina wracała do domu w Niemczech ze świątecznego urlopu, który spędzali w Polsce, w gminie Krajenka. 

Na miejsce zdarzenia pojawiło się blisko stu ratowników, wezwano 10 karetek pogotowia i dwa śmigłowce. 35-letnia kobieta, która kierowała pojazdem, zmarła od razu, pomimo podjęcia reanimacji. 35-letni ojciec oraz troje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala. 12-letni chłopiec oraz jego dwie siostry w wieku 4 i 9 lat byli w bardzo poważnym stanie. Rodzeństwo zmarło w placówce w wyniku odniesionych obrażeń, a mężczyzna wciąż walczy o życie. Lekarze podali, że jego stan jest ciężki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ojciec rodziny wciąż walczy o życie w szpitalu. Jego stan jest bardzo ciężki

19-latek, który spowodował wypadek, oraz jego 17-letnia współpasażerka, wyszli z wypadku bez poważnych urazów. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dzisiaj grzeje: 1. Historia greckiej wyspy wywołuje ciarki. Niewielu wie, mieszkały tam setki śmiertelnie chorych ludzi
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Rodzina na stałe mieszkała w Niemczech, ostatnio w Wallerdorfie. Sąsiedzi wspominali Polaków ich w rozmowie z dziennikarzami "Augsburger Allgemeine" jako przyjaznych i towarzyskich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. 13. emerytura jednak nie dla wszystkich. 200 tys. Polaków będzie musiało obejść się smakiem
  3. Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje
  4. Wielka radość w Pałacu Prezydenckim, jest nagranie z oświadczyn. Agata Duda rozpłynęła się ze szczęścia
  5. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News