Kaśka nienawidzi niedzielnych obiadów u swojej mamy. Wszystko przez jej obrzydliwe zachowanie, córka nie może na nią patrzeć

Kaśka nienawidzi niedzielnych obiadów u swojej mamy. Wszystko przez jej obrzydliwe zachowanie, córka nie może na nią patrzeć Źródło: unsplash.com/Aricka Lewis

Rodzina nie zawsze jest oparciem dla najbliższych. Kaśka już jakiś czas temu przestała się cieszyć na wizyty u swojej mamy. Nie chce jej robić przykrości, lecz z drugiej strony wizyty stają się destruktywne. Wszystko przez zachowanie matki.

Rodzina nie miała nic przeciwko, by Kaśka odwiedzała ją ze swoim chłopakiem. Nie wiedziała tylko, że to może być początek poważnych kłopotów. Młoda kobieta nie chce nikogo krzywdzić, ale nie da się w tej sytuacji zadowolić wszystkich.

Rodzina akceptowała jej chłopaka. Jednak mama była nastawiona do niego aż nazbyt pozytywnie

Kaśka ma poważny problem, którym postanowiła podzielić się w sieci. Nie wie już, co robić i zaczyna sądzić, że jest przewrażliwiona. Wolała więc wszystko dokładnie opisać i poczekać na rady - nie chciała działać pochopnie, a jest osobą dość nerwową. Kaśka już od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku, jej chłopak ma 22 lata i nie miała żadnych oporów, by przedstawić go rodzinie.

Kaśka zaczęła jeździć ze swoim partnerem do rodziny na obiady pewien czas temu. Zawsze starała się gościć u mamy w niedzielne popołudnia, by zjeść domowy obiad i spędzić miło czas. Od kilku tygodni czuje jednak ogromną niechęć i niesmak, gdy tylko ma się tam udać. Jest wręcz zrozpaczona, bo jej 42-letnia mama na jej oczach bezczelnie podrywa o 20 lat młodszego mężczyznę. To obrzydliwe, że próbuje w sobie rozkochać kogoś młodszego o 2 dekady, a do tego będącego w związku z jej własną córką.

Ubiera się wyzywająco, nie przestaje flirtować, zaprasza go w różne miejsca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moja matka ewidentnie podrywa mojego chłopaka. Ubiera się wyzywająco, kiedy przychodzi do nas do domu co chwilę go kokietuje, uśmiecha się, zaprasza go na obiady i wspólne zakupy. Gdy pytam ją o to, to oczywiście wszystkiemu zaprzecza. Mój chłopak też twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca. Nie mogę już dłużej tego wytrzymać! Dodam tylko, że matka nie ma nikogo i chyba jej na stare lata "odbiło". Wykańcza mnie to psychicznie - pisze Kaśka.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Rady, które otrzymała Kaśka, były mocno skrajne. Jedni pisali, by rzuciła swojego chłopaka, skoro ten jest ślepy na dziwne zachowanie jej mamy, a inni byli za tym by wynieść się gdzieś daleko z ukochanym, a z rodziną uciąć kontakt. Niektórzy nawet zaproponowali, by córka poszukała jakiegoś fajnego mężczyzny na poziomie dla mamy. Kaśka nadal nie wie, co robić, a niszcząca wizja niedzielnych obiadków ciągle ją prześladuje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Polacy płakali, kiedy śpiewała w "Mam talent". Po 11 latach wróciła do TVN, trudno znaleźć większą piękność

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News