Niestety rodzina poinformowała o ogromnej stracie
David Monje Unsplash.com
Agata Jaroszewska - 10 Września 2020

Cała Polska wierzyła w szczęśliwy finał. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje

Lekarze się nie poddawali, niestety rodzina przekazała najgorsze z możliwych wiadomości. Wszyscy kibicowali chłopcu w jego powrocie do zdrowia, niestety tym razem przeciwnik okazał się zbyt silny. W sieci pojawił się poruszający wpis, który sprawia, iż trudno powstrzymać łzy. Miał przed sobą jeszcze całe życie. Odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie.

Rodzina przekazała wyjątkowo przykre wiadomości. Cała Polska wierzyła w szczęśliwy finał tej historii, a ludzie dobrej woli natychmiast sięgnęli do swoich portfeli wspierając jego leczenie. Niestety spełnił się najczarniejszy z możliwych scenariuszy. Chłopiec nie żyje.

Aktorka nie żyjeZ ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka, znana z największych hitów na TVP, TVN i PolsacieCzytaj dalej

Wszyscy są wstrząśnięci tym, co przekazała rodzina chłopca

Rodzina Danielka jest zdruzgotana faktem, iż nie udało się uratować życia młodego chłopca. Polacy kibicowali mu w walce z chorobą i chętnie przekazywali na ten cel swoje pieniądze. Radością oraz optymizmem Danielek Waluś mógł obdzielić niezliczoną ilość ludzi. Niestety na profilu mamy dziecka pojawił się rozdzierający serce wpis na temat odejścia małego wojownika. Trudno uwierzyć, że nie będzie mu dane zasmakować piękna dorastania. Nowotwór okazał się silniejszy, Danielek walczył z wyjątkowo ciężką odmianą raka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Mama Danielka opublikowała wzruszający wpis

- „Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy mogłyby wskrzeszać, dziś byłbyś z nami" Wczoraj 09.09.2020 o godz. 13.30. Nasz Danielek zapukał do bram nieba, zostawiając nam najtrudniejsze z ludzkich doświadczeń - napisała na swoim profilu pani Jadwiga, mama chłopca. rodzina jest zdruzgotana faktem, że mały Danielek już nigdy nie wejdzie do pokoju i nie rozjaśni go swoim śmiechem.

Po tym jak skończył 6 rok życia Danielek usłyszał druzgocący wyrok - neuroblastoma. Jego leczenie rozpoczęło się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu. Potem terapię przeniesiono do Niemiec. Ostatecznie leczony był nowatorską terapią w Barcelonie. Niestety wszystko na marne. Wiadomości, jakie przekazała rodzina łamią serce.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie ogłoszono, od 16 września wchodzi w życie nowy zakaz. Wielki cios dla wielu Polaków
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Mamy potwierdzenie, koronawirus na stypie. Sanepid pilnie szuka uczestników

Wszyscy mieli nadzieję na poprawę, niestety do tego nie doszło

Kiedy komórki rakowe w 2019 roku ponownie wykryto w kościach oraz szpiku kostnym, nikt nie tracił nadziei, że uda się odwrócić los chorego Danielka. Koszt leczenia opiewał na kosmiczne 180 tys. złotych, jednak Polacy chętnie otworzyli przed chłopcem swoje portfele. Mimo wysiłków lekarzy nie udało się uratować Danielka. Rodzina przekazała informacje, iż pogrzeb odbędzie się 12 września w sobotę o godzinie 11:00 w kaplicy na cmentarzu w Leśnicy. Najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "M jak miłość" nie chce niczego ukrywać. Dramatyczne wyznanie w programie na żywo
  2. Kolejne szkoły zamknięte. Czy czeka nas powrót do nauki zdalnej?
  3. Żona Małysza pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jedno, zapomniała stroju kąpielowego?
  4. Emeryci odzyskają ogromne pieniądze? Rząd zapowiedział ogromne zmiany
  5. Dramat Maryli Rodowicz. Musi pogodzić się z wielką stratą, przykre
  6. Zrozpaczona Gessler ma dość, nie mieli dla niej żadnej litości. "Kąsacie, aby bolało”, wystosowała dramatyczny apel

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News