"Wszystko zostaje w rodzinie". Teść nie miał żadnych oporów. Najpierw złapał ją za udo

"Wszystko zostaje w rodzinie". Teść nie miał żadnych oporów. Najpierw złapał ją za udo Źródło: fot. .maxpixel.net

Rodzina potrafi wiele wybaczyć, jednak pewne zachowanie zwyczajnie nigdy nie powinny mieć miejsca. W tym przypadku granicę przyzwoitości przekroczył teść, ale przecież "wszystko zostaje w rodzinie".

Rodzina powinna się szanować i dbać o to, aby wszyscy jej członkowie czuli się dobrze w swoim towarzystwie. Jednak bywają sytuację, które zwyczajnie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i wprost nie mieszczą się w głowie. W tym przypadku granicę przekroczył teść Klaudii i zrobił to podczas jej własnego wesela. Panna młoda nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje.

Klaudia i Marcin znają się od 4 lat, a w ubiegłym roku stanęli razem przed ołtarzem i powiedzieli sobie nawzajem sakramentalne "tak". Ich ślub był jak z bajki, jednak tę wspaniałą chwilę zakłócił teść panny młodej, którego zachowania absolutnie nic nie usprawiedliwia.

Rodzina pana młodego zrujnowało wesele

Klaudia zaznacza, że wszystko przebiegało bardzo dobrze, do momentu, w którym na stołach weselnych pojawił się alkohol. Teść panny młodej nie skąpił sobie napojów wyskokowych, które również proponował swojej synowej, ta jednak skutecznie starała się mu odmawiać i skupić się na swoich gościach, którymi musiała się przecież zająć.

 - Wszystko było okej do momentu, w którym wjechała wódka na stół. Teść cały czas się do mnie przymilał, podawał mi alkohol. Za każdym razem odmawiałam, musiałam zająć się gośćmi - relacjonuje Klaudia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety w pewnym momencie teściowi Klaudii puściły wszelkie hamulce i przysiadł się do niej. Następnie zaczął dotykać jej ręki i przesuwać swoją dłoń na jej udo. Kobieta nie wiedziała co zrobić i całkowicie ją zamurowało. Mimo że na imprezie była cała rodzina jej męża, to nikt na to nawet nie zwrócił uwagi.

 - W pewnym momencie zaczął przesuwać swoją dłonią po mojej ręce i zjechał na udo. Na początku mnie zamurowało, nie potrafiłam na to zareagować. Nikt tego nie zauważył - dodaje.

Klaudii w końcu udało się opamiętać i szybko wstała od stołu, do którego już nie wróciła. Całą resztę wieczoru spędziła kręcąc się wokół stołów innych gości. W końcu zebrała się na odwagę i opowiedziała o wszystkim swojemu mężowi, który obiecał porozmawiać ze swoim ojcem, ale ostatecznie tego nie zrobił. Najgorsze było jednak to, co powiedział na koniec. 

 - Marcin miał z nim porozmawiać o tej sytuacji, ale nigdy tego nie zrobił . Powiedział, że "i tak wszystko zostaje w rodzinie" - wspomina z rozżaleniem Klaudia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Rozenek z hukiem przewróciła się do basenu, a jej wielki, ledwo zakryty biust, rozbryzgał wodę na boki
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News