Rodzina pochowała ukochanego przyjaciela. 14 godzin później przeżyli wstrząs, jak znaleźli go przed swoimi drzwiami

Rodzina pochowała ukochanego przyjaciela. 14 godzin później przeżyli wstrząs, jak znaleźli go przed swoimi drzwiami Źródło: youtube.com/OWN

Rodzina nie mogła zbyt wiele zrobić - przyjaciel się wykrwawiał, a puls był niewyczuwalny. Trudne chwile starali się przetrwać razem. Nie zdążyli jeszcze pogodzić się z tym, co się stało, a czekał ich następny szok.

Rodzina zorganizowała krótką i skromną ceremonię pogrzebową. 14 godzin później usłyszeli dziwne dźwięki, a ich przyjaciel stał w drzwiach. Zachowywał się tak, jakby nic się nie stało.

Pupil rodziny został potrącony przez samochód. Zdechł w ramionach taty

4-letni Mugsy, pies rasy Jack Russell Terrier, był prawdziwym oczkiem w głowie właścicieli, a dzieci go uwielbiały. Był energicznym, mądrym psiakiem, który nie odstępował rodziny na krok. Pewnego dnia wydarzyła się tragedia - Mugsy został potrącony przez samochód tuż przy domu. Glenn, głowa rodziny, usłyszał skomlenie i natychmiast pobiegł mu na pomoc. Pies był cały we krwi, czołgał się po podjeździe.

Glenn nie mógł zbyt wiele zrobić. Według niego pies stracił zbyt wiele krwi, a krótko po wzięciu go w ramiona Mugsy przestał oddychać. Tata sprawdził jego puls, lecz serce już nie biło - psiak zdechł w jego ramionach. Glenn nie chciał, by dzieci przeżyły wstrząs, dlatego szybko odesłał je z przydomowego ogrodu do domu i postanowił godnie pochować Mugsy'ego. Wykopał niewielki dół pod drzewem i wsadził tam zwłoki psa. Dopiero później zdobył się na odwagę i powiedział o wszystkim dzieciom.

Rodzina nie wierzyła własnym oczom: ich pies zmartwychwstał?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina dowiedziała się o wszystkim dopiero o 19:00, również żona Glenna po powrocie z pracy usłyszała o przykrych wieściach. Wszyscy zebrali się w ogrodzie nad grobem Mugsy'ego i zorganizowali małą ceremonię - położyli kwiat i smutno wspominali mądrego pieska. O godzinie 5:30 następnego ranka cała rodzina została postawiona na równe nogi: zdarzył się prawdziwy cud.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Glenn opowiadał później, że usłyszał bardzo głośne drapanie w tylne drzwi domu. Kiedy je otworzył o mało nie zemdlał - na progu stał Mugsy i radośnie machał ogonem. Żona przez chwilę była przekonana, że być może jej mąż przez pomyłkę pochował innego psa, a Mugsy gdzieś uciekł, jednak to był on we własnej psiej osobie. Pogrzeb nie był potrzebny? Odpowiedzi udzielił specjalista.

- Weterynarz powiedział, że piesek prawdopodobnie po sześciu godzinach wykopał się z grobu. Jego tętno było tak powolne, że tak naprawdę ciężko było stwierdzić po wypadku, czy żył. Nie miał żadnych życiowych oznak. Mugsy prawdopodobnie po prostu spał do piątej trzydzieści rano i się sam odkopał - tłumaczył weterynarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Webniusy

Następny artykuł