Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza

Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza Źródło: Pixabay / FsHH

Rodzina poszukuje zagonionej Megan. Wszyscy bliscy i mieszkańcy obawiają się o jej los. Dodatkowo niepokój wzbudza fakt, że najpewniej w chwili zaginięcia nie była sama.

Rodzina intensywnie poszukuje zaginionej Megan. Bliscy kobiety są zrozpaczeni, proszą o kontakt każdego, kto może znać jej aktualne miejsce pobytu. Lokalna policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, na razie funkcjonariusze nie ustalili jednak istotnych szczegółów.

Rodzina poszukuje Megan, kobieta wyszła z domu i zniknęła

Trwają intensywne poszukiwania 17-letniej Megan Mikołajczyk. Dziewczyna wyszła z domu 5 grudnia około godziny 6:40 i udała się do pracy. Tam poinformowała przełożonego, że rezygnuje i to jej ostatni dzień. Później zniknęła, a rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu od tamtego czasu. Młoda kobieta ostatni raz była widziana na terenie Oławy w województwie dolnośląskim.

- Prowadzimy czynności poszukiwawcze. Według ustaleń zaginiona może przebywa na terenie Oławy – poinformowała w rozmowie z portalem o2 aspirant Wioletta Polerowicz z Komendy Powiatowej Policji w Oławie.

Lokalni policjanci prowadzą śledztwo w sprawie zaginięcia nastolatki. Na razie nie ustalono jednak szczegółów jej zniknięcia. Rodzina dziewczyny jest zrozpaczona, na własną rękę stara się odnaleźć młoda kobietę. Matka Megan wystosowała dramatyczny apel w mediach społecznościowych do osób, które mogą mieć informacje o miejscu pobytu jej córki. 

- Jeśli ktoś ma informację, proszę o kontakt – napisała matka zaginionej Megan Mikołajczyk.

Rodzina bardzo się martwi o nastolatkę. Poinformowali, że być może przebywa w towarzystwie starszego mężczyzny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice poinformowali, że nastolatka może przebywać w towarzystwie starszego mężczyzny o pseudonimie "Naleśnik". Policja jednak nie komentuje tych doniesień.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

Bliscy podali również rysopis zaginionej nastolatki. Dziewczyna jest szczupłej budowy, waży około 50 kilogramów i ma 164 centymetry wzrostu. Posiada długie, zafarbowane na blond włosy i brązowe oczy. Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o nastolatce, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.


Facebook / Edyta Monika Mikolajczyk

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  3. Tysiące emerytów straci swoje mieszkania. Wszystkiemu winna jest emerytura
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News