Bili młodą dziewczynę kijem baseballowym, dźgali nożem i obcięli palce. Rodzinie roześmiali się w twarz

Bili młodą dziewczynę kijem baseballowym, dźgali nożem i obcięli palce. Rodzinie roześmiali się w twarz Źródło: .

Rodzina nie może ukryć rozczarowania oraz łez po wyroku sądu. Orzeczono, że sprawcy nie działali ze szczególnym okrucieństwem. Trudno przyjąć to do wiadomości, gdy zna się szczegóły tego, co dokładnie stało się przed śmiercią z 39-letnią Tatianą.

Rodzina pogrążona w żalu i smutku zadecydowała, że będzie się odwoływać od wyroku. Chcą walczyć o sprawiedliwość. To, co zrobili oprawcy, nie mieści się w głowie - a oni jak gdyby nigdy nic śmieją się w twarz.

Bił po głowie kijem, dźgał nożem, obciął palce. Działał z kolegą i partnerką

39-letnia Tatiana Wesołowska mieszkała przy ul. Czarlińskiego w Toruniu. Wynajmowała pokój 32-letniemu Arkadiuszowi K. Do zbrodni doszło 9 grudnia 2017 roku - wtedy Tatiana oraz jej kuzyn zostali skrępowani. Będący pod wpływem amfetaminy 32-latek zdecydował, że "urządzi sobie przesłuchanie". Na sali sądowej przyznał się, że zadawał Tatianie ciosy kijem baseballowym oraz nożem.

To nie wszystko - odciął jej również palce nożycami do cięcia drutu, ponieważ nie mógł ściągnąć pierścionków. Podczas zeznań wyznał: "toporkiem chciałem uciąć też głowę, ale mi się nie udało". Okrucieństwo było wywołane tym, że kiedyś kobieta wezwała policję, po tym jak zauważyła, że Arkadiusz znęca się nad swoją partnerką. Bił jej głową o ścianę i kopał, gdzie tylko się dało. Chciał się zemścić i nie działał sam. Na ławie oskarżonych zasiadł 32-letni Dawid P. oraz 43-letnia Magdalena K. - partnerka Arkadiusza. Mężczyźni cały czas ze sobą rozmawiali i śmiali się.

Rodzina nie może pogodzić się z wyrokiem. "Cyrk na sali"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Za zabójstwo zarówno Arkadiusz, jak i Dawid zostali skazani na 25 lat pozbawienia wolności z zaznaczeniem, że mogą starać się o wcześniejsze wyjście już po 20 latach. Sąd stwierdził, że "nie działali ze szczególnym okrucieństwem". Magdalena została skazana na 14 lat więzienia za pomoc w zacieraniu śladów. Oskarżeni muszą też zapłacić rodzinie 330 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Dzisiaj grzeje: 1.Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

- Śmiechu warte, cyrk na sali. Chciałabym, żeby państwo zobaczyli czego dopuściły się te bestie - rozpaczała siostra Tatiany, Milena Meller.

- My tu mamy piekło na Ziemi. Oni ją tak zmasakrowali, że była niepodobna do siebie. Przez cały proces śmiali nam się w twarz. My tego tak nie zostawimy. Dopóki mamy siły, będziemy walczyć - zapewniła mama ofiary. Tata zamordowanej Tatiany dodał, że rodzina będzie się odwoływać, a tacy ludzie jak Arkadiusz nie powinni istnieć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. STRZEŻ SIĘ kontroli drogowej. Policja wlepi ci mandat nawet za drobnostkę
  2. Jarosław Bieniuk przekroczył wszelkie granice. Aż wstyd powtórzyć, co powiedział o ciąży swojej ukochanej
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

Źródło: Fakt

Następny artykuł