Mamy zdjęcie rodziny, która zginęła w Szczyrku, wiadomo już kim byli. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła krajem

Mamy zdjęcie rodziny, która zginęła w Szczyrku, wiadomo już kim byli. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła krajem Źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Rodzina, która zginęła w płonącym domu, jest opłakiwana przez tysiące Polaków. To jedna z najgłośniejszych na przestrzeni ostatnich miesięcy tragedia. Koszmarne wydarzenia wstrząsnęły Polakami, a zdjęcia ofiar, które obiegają media, wyciskają łzy z oczu.

Rodzina ze Szczyrka była doskonale znana okolicznym mieszkańcom. Nie było osoby, która by za nimi nie przepadała, dlatego tym bardziej trudno jest się pogodzić z prawdziwym koszmarem, jaki spadł na tę niewielką polską miejscowość. Informacje, jakie docierają do Polaków, mrożą krew w żyłach, jednak ich uwadze nie uszły również zdjęcia ofiar - szczęśliwych, kochających się na nawzajem, i przede wszystkim nieświadomych tego, co wydarzy się niebawem. 

Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła krajem. Cała rodzina zginęła w gruzach własnego domu. Mamy zdjęcie ofiar 

Tragedia ze Szczyrka jest od środowego wieczora jedną z głośniej komentowaną. Nie tylko bliscy ofiar, ale i znajomi czy przypadkowe osoby, do których dotarły te potworne informacje, nie mogą uwierzyć w to, co ich spotkało. Przypominamy, że do zdarzenia doszło w minioną środę w godzinach wieczornych w niewielkiej polskiej miejscowości Szczyrk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W jednym z budynków mieszkalnych doszło do wybuchu gazu, co doprowadziło do doszczętnego zburzenia się kondygnacji. W domu znajdowała się wówczas uwielbiana przez okolicznych mieszkańców rodzina. Mąż, żona i troje dzieci. To właśnie ich śmierć opłakuje dziś cała Polska, nie mogąc zrozumieć, dlaczego doszło do takiej tragedii. 

Jak wiadomo, policja wszczęła śledztwo, które ma pomóc ustalić, co było dokładnymi przyczynami wybuchu oraz czy odpowiadają za to osoby trzecie. Z każdą chwilą pojawia się coraz więcej szczegółów, ale i zwykłych spekulacji, jednak Polacy skupili swoją uwagę na czymś zupełnie innym. 

Dzisiaj grzeje: 1.Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Obecnie w mediach dużo mówi się o rodzinnej fotografii ofiar, która znalazła się na prywatnym profilu na Facebooku zmarłej kobiety. Ujmujące zdjęcie z wakacji ukazywało bijące od nich szczęście i miłość. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że tak niewiele będzie trzeba, by pozbawić ich życia i to w tak brutalny sposób. 

facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Mało znany nowotwór, którego objawy są niewidoczne. Często bywa za późno  
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News