Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS Źródło: pikio.pl

Rodzina jednego z czołowych polityków partii rządzącej pogrążyła się w głębokiej żałobie. Właśnie poinformowano, że zmarła matka szefa ważnego ministerstwa.

Rodzina czołowego polityka pogrążyła się w głębokiej żałobie. Właśnie media przekazały wyjątkowo smutne informacje o śmierci matki jednego z liderów Zjednoczonej Prawicy, która ma obecnie większość w Sejmie.

Rodzina czołowego polityka pogrążona w żałobie

Na oficjalnym Twitterze partii Porozumienie, poinformowano, że dzisiaj zmarła Alina Gowin, matka lidera ugrupowania - Jarosława Gowina, obecnego wicepremiera, pełniącego również rolę ministra nauki i szkolnictwa wyższego. Całe ugrupowanie, wraz z innymi politykami Zjednoczonej Prawicy, składa kondolencje Jarosławowi Gowinowi.

- Składamy serdeczne wyrazy współczucia dla naszego Prezesa Jarosława Gowina po śmierci Mamy. Wieczny odpoczynek racz Jej dać, Panie - napisano na Twitterze Porozumienia.

Ugrupowanie Porozumienie Jarosława Gowina wraz z Prawem i Sprawiedliwością Jarosława Kaczyńskiego oraz Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry tworzą Zjednoczoną Prawicę, która trzyma obecnie większość w sejmie RP.

Lider ugrupowania politycznego pogrążony w żałobie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

57-letni Jarosław Gowin ministrem edukacji oraz wicepremierem jest od 16 listopada 2015 roku. Nie wiadomo, czy będzie pełnił te funkcję również w obecnej kadencji, ale obecnie nie pojawiły się żadne pogłoski, jakoby miała być dokonana zmiana na tym stanowisku. Polityka w trudnych chwilach wsparli internauci, którzy za pośrednictwem kont na Twitterze zaczęli składać kondolencje. Wśród nich było kilka ważnych osobistości.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas pierwszego tańca DJ przestał grać. Panna młoda zaczęła krzyczeć i płakać, nie wierzyła własnym oczom
2. Kocia mama uratowała szczeniaka w niezwykły sposób. Jej poświęcenie wręcz odbiera mowę, zachowała się zupełnie jak człowiek

- Wyrazy współczucia i szczere kondolencje dla Pana Wicepremiera! - napisał dr Michał Mazur‏, polityk społeczny.

- Proszę przyjąć szczere kondolencje - pisał prezes polskiej federacji Muay Thai.

- Niech odpoczywa w Pokoju. Wyrazy współczucia - złożył kondolencje prezes Porozumienia z Olkusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
  3. Widzisz, że ktoś polewa auto wrzątkiem z czajnika? Dzięki temu zaoszczędził mnóstwo pieniędzy
  4. Anna Lewandowska długo skrywała wiadomość o ciąży. Jej mąż zdradził najpilniej strzeżony sekret dot. drugiego dziecka
  5. Mąż porwał i torturował żonę i syna, zmuszał ich do najgorszych rzeczy. Szczegóły piekła, jakie im zgotował, będą śnić się policjantom po nocach

Źródło: twitter

Następny artykuł