Nie dojechała na koncert. 30-letnia piosenkarka nie żyje

Nie dojechała na koncert. 30-letnia piosenkarka nie żyje Źródło: .

Rodzina i fani w żałobie. 30-letnia piosenkarka nie dotarła na festiwal muzyczny. Zginęła w wypadku samochodowym. Oprócz niej jest jeszcze jedna ofiara śmiertelna.

Informacja o śmierci wschodzącej gwiazdy muzyki obiegła media społecznościowe. Potwierdził ją rzecznik jej wytwórni płytowej, Torrez Music Group. Kylie Rae Harris była w drodze na doroczny festiwal, którego była regularną uczestniczką. Tym razem koncertu już nie zagrała.

Rodzina i fani w żałobie

- Wszyscy, którzy znali Kylie, wiedzieli, jak bardzo kochała swoją rodzinę i jak bardzo kochała muzykę - możemy przeczytać w oświadczeniu wystosowanym w tej sprawie przez wytwórnię płytową. Kylie Rae Harris była w drodze na czterodniowy festiwal Big Barn Michaela Hearne'a w Taos w Nowym Meksyku. 

W środę teksańskiej piosenkarce zaczęło brakować paliwa. Napisała o tym na Twitterze. Na wpis odpowiedział jej znajomy, muzyk Zac Williamson, który również wybierał się na festiwal Big Barn. 

- Do zobaczenia jutro, ziomek - możemy przeczytać w jego wpisie.

- Nie mogę się doczekać! - odpowiedziała mu Kylie Rae Harris.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piosenkarka nie dojechała jednak na miejsce. Z tego, co wiadomo, przyczyną wypadku nie był jednak brak paliwa, a kolizja, w której śmierć poniosła jeszcze jedna osoba. Według lokalnego szeryfa, przyczyną zderzenia miała być nadmierna prędkość.  Oprócz 30-letniej piosenkarki w wypadku samochodowym zginęła również 16-letnia dziewczyna, miejscowa uczennica liceum - Maria Cruz. 

Policja nie wyklucza, że któraś z prowadzących mogła spożywać alkohol, zanim usiadła z kółkiem, ale oczekują jeszcze na wyniki badań toksykologicznych. Dopóki ich nie otrzymają, nie będą w stanie jednoznacznie stwierdzić przyczyny tragedii.

Rodzina prosi o uszanowanie prywatności ofiary tragicznego wypadku

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

- Ze złamanym sercem potwierdzamy, że Kylie Rae Harris zginęła wczoraj w wypadku samochodowym. W tej chwili nie mamy żadnych dalszych szczegółów i prosimy o uszanowanie prywatności jej rodziny - mówi Alex Torrez, szef jej wytwórni Torrez Music Group. 

Kylie Rae Harris zostawiła po sobie bogaty dobytek muzyczny oraz sześcioletnią córkę. W kontekście jej przedwczesnej śmierci wyjątkowo wzruszającym jest fakt, że ostatni singiel piosenkarki, "Twenty Years From Now" poświęciła właśnie swojemu dziecku.

undefinedRodzina w żałobie po śmierci piosenkarki

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

źródło: TVP info

Następny artykuł