Rodzina Kacperka transparent
archiwum prywatne
Konrad Karpiuk - 5 Maja 2020

Na domu rodziny Kacperka pojawił się transparent. Jego treść wyciska z człowieka ostatnie łzy

Rodzina Kacperka przeżywa prawdziwy dramat, poszukiwania chłopca trwają już ósmy dzień. Niestety, wciąż nie pojawiły się nowe tropy, co sprawia, że wciąż nie ma pewności, co się z nim stało. Mimo to, wciąż podejmowane są w tej sprawie ogromne wysiłki. Mama chłopca dziękowała wszystkim zaangażowanym w poszukiwania. Teraz media dowiedziały się, że jakiś czas temu na jej domu pojawił się transparent.

Rodzina 3,5-letniego chłopca nie traci nadziei, że uda się jeszcze znaleźć go żywego. Poszukiwania trwają od poniedziałku 27 kwietnia i według hipotezy służb ratowniczych, Kacperek wpadł do rzeki. Pomimo wielu dni poszukiwań na jej dnie nie udało się znaleźć ciała. W związku z tym zaczynają powstawać kolejne scenariusze, rodzina jest załamana.

Łukasz Szumowski wydał nagły apelZ samego rana Łukasz Szumowski wydał nagły apel. Jego słowa nie pozostawiają wątpliwościCzytaj dalej

Zrozpaczona rodzina Kacperka. Na ich domu zawisł transparent

Mama Kacperka jest teraz wyjątkowo często o niego pytana. W momencie, gdy nie ma go jej z nią od ośmiu dni i nie wiadomo co się z nim stało, wspomnienia to jedyne co na ten moment zostało. Jak sama wspomniała, chłopiec ma trzy siostry. Wraz z nimi podczas kwarantanny namalował tęczowy transparent z napisem "zostań w domu". Do dziś wisi na domu rodzinnym, przypominając o chłopcu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

- Kacperek to dziecko, za którym ciężko nadążyć. Kocha piłkę nożną. Grał nawet w lokalnym klubie sportowym. [...] był też członkiem Zespołu Pieśni i Tańca Nowogrodziec - opowiedziała zrozpaczona matka o zaginionym dziecku.

Najbardziej prawdopodobna hipoteza nie jest zbyt optymistyczna

O chłopcu przypominają także jego rowerek i ukochane zabawkowe samochody, które leżą pod rodzinnym domem. Kacperek lubił bawić się na dworze, dlatego też, gdy jego tata szedł na działkę, chciał iść razem z nim. Wtedy jeszcze nikt nie sądził, że ta z pozoru niewinna decyzja, zakończyła się takim dramatem.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów
2. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego

Jak mówi Krzysztof Rutkowski, który włączył się w poszukiwania, główną hipotezą jest utonięcie. Blisko działki ojca Kacperka jest zejście do rzeki, a w dniu zaginięcia chłopca nurt był bardzo silny. Nie wyklucza się jednak innych scenariuszy, dlatego w śledztwie pod uwagę brane są wszystkie możliwe wersje wydarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna śmierć 1,5-letniego chłopca z Otwocka. Wystarczyła chwila nieuwagi
  2. Polacy zamarli. Władze przekazały klubom wieści, których wszyscy się obawiali, podejrzenie wirusa u gwiazd
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

ChłopiecChłopiec bawił się w rzece. Zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia, porażające odkrycieCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News