Zwykłe zdjęcie, za którym stoi nieprawdopodobna historia. Jeden szczegół na nim wciąż sprawia, że cała rodzina zalewa się łzami

Zwykłe zdjęcie, za którym stoi nieprawdopodobna historia. Jeden szczegół na nim wciąż sprawia, że cała rodzina zalewa się łzami Źródło: .

Rodzina do dziś patrzy na tę rodzinną fotografię i nie może uwierzyć w zdarzenia, które miały miejsce tego dnia. Zdjęcie to przypomina im nieprawdopodobną historię, która momentalnie wywołuje łzy w ich oczach.

Rodzina przeżyła prawdziwy horror, kiedy okazało się, że zaginęła 3-letnia córka. Zrozpaczeni rodzice nie wiedzieli już, gdzie mają szukać dziewczynki. Sytuacja, która miała miejsce w ostatnich godzinach, nie ułatwiała im poszukiwań. Nieprawdopodobna historia nie miałaby takiego zakończenia, gdyby nie jeden szczegół, który został uwieczniony na rodzinnej fotografii. 

Rodzina poszukiwała trzylatki 

W czasie powodzi w regionie Pilbara w Australii Zachodniej zaginęła 3-letnia Matilda. Nikt nie wiedział, gdzie znajduje się maleńkie dziecko. Poszukiwania Matildy rozpoczęły się natychmiast, gdy rodzina zgłosiła jej zaginięcie. W poszukiwaniach pomagała nie tylko policja, która patrolowała okolice z trzech helikopterów, ale także pracowników Państwowej Służby Ratunkowej i zespołu wolontariuszy. 

Pogoda nie sprawiała, że poszukiwania dziewczynki były prostym zadaniem. Ulewne deszcze nie pomagały w poszukiwaniach z powietrza. Zrozpaczona rodzina traciła nadzieję, że dziewczynka się odnajdzie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Uważam, że Matilda przeszła przez zatoczkę obok swojego domu. Później na skutek ulewnych deszczy poziom wody się poniósł i dziewczynka została uwieziona po drugiej stronie potoku - przekazał policjant, który brał udział w poszukiwaniach. 

Rodzina znowu się połączyła. Na zdjęciu widać wszystko

Na szczęście Matilda się odnalazła. Rodzina nie posiadała się ze szczęścia, kiedy dziewczynka do nich wróciła. Jeden wolontariuszy zaproponował, by na nowo połączona rodzina stanęła do wspólnego zdjęcia. Rodzina natychmiast się zgodziła, było dla nich ważne, by wszyscy na nim byli. Także najważniejszy bohater. 

Dzisiaj grzeje: 1. GP: Rząd planuje pozbawić Polaków prywatności. Minister dostanie dostęp do kluczowych danych

2. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie

Okazało się, że to pies rasy Jack Russell terrier, który cały czas był z trzyletnią dziewczyną, odnalazł drogę do domu. Gdyby nie on, nie wiadomo, czy poszukiwania zakończyłyby się szczęśliwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirus zostanie w Polsce na zawsze? Eksperci zabierają głos
  2. Trener reprezentacji Polski pokonał koronawirusa. Świetne informacje dla kibiców w całym kraju
  3. Papużka starała się zdenerwować wielkiego kota. Reakcja zwierzaka odbiera mowę, wszystko się nagrało
  4. Nie żyje młoda dziewczyna, dwóch jej kolegów walczy o życie. Tragiczne informacje z południowej Polski
  5. Nie tylko kichanie i kaszel. Eksperci ostrzegają, w ten sposób najprawdopodobniej też można się zarazić
  6. Policja może dokonać kontroli twoich zakupów i ukarać? Możesz się mocno zdziwić, lepiej je dobrze zaplanuj

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News