Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł Źródło: pikio.pl

Rodzina Pawła Królikowskiego ma coraz większe powody do zmartwień. Stan aktora wcale się nie polepsza. Stacja Polsat wpadła jednak na świetny pomysł, który może pomóc Królikowskiemu.

Rodzina załamuje już ręce. Nic nie wskazuje na to, że Królikowski szybko wróci do zdrowia. W 2015 roku Królikowski przeszedł operację tętniaka mózgu. Dzięki szybkiej reakcji lekarzy aktor przeżył, lecz wciąż zmaga się z powikłaniami i problemami zdrowotnymi. Ostatnio jego stan gwałtownie się pogorszył, lecz stacja Polsat wpadła na cudowny pomysł, który może przyspieszyć jego powrót do zdrowia.

Rodzina może odzyskać nadzieję 

Paweł Królikowski od samego początku zasiada w jury hitowego programu stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo". Niestety nie zobaczymy go w następnej edycji, gdyż aktor ma poważne problemy zdrowotne. Choć jego stan według relacji bliskich zaczyna się powoli poprawiać, będzie on wymagać rehabilitacji. Rodzina planuje przeprowadzić ją w Niemczech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na szczęście mężczyzna nie musi się martwić, że po pełnym powrocie do zdrowia pozostanie bez pracy. Okazuje się, że jego fotel w jury będzie cały czas na niego czekał. 

- Dla mojego męża to niezwykle ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca - powiedziała jego żona w rozmowie z "Fleszem".

Polsat chce pomóc Królikowskiemu  

Dzisiaj grzeje: 1.Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Powód jest naprawdę smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieci

Paweł może liczyć na wsparcie nie tylko fanów i kierownictwa stacji, ale także uczestników programu. Ostatnio pojawił się pomysł, by uczestnik, który wygra następny odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo", przekazał całą kwotę na rehabilitację jurora. Co odcinek jest jeden zwycięzca, który wskazuje na jaką organizację charytatywną ma zostać przekazana kwota jego nagrody. W tym wypadku miałoby to być leczenie aktora. Rodzina Królikowskiego może zatem spać spokojnie.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Kupił w Polsce mięso z zarażonego kurczaka, wygląda ohydnie. Zdjęcia tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar
  5. Okropnie się boi. Nowotwór zaatakował ukochaną aktorkę, ostatnie stadium choroby

źródlo: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News