Podgrzewał mrożoną pizzę. Gdy zajrzał do piekarnika, natychmiast pobladł, życie jego rodziny znalazło się w niebezpieczeństwie

Podgrzewał mrożoną pizzę. Gdy zajrzał do piekarnika, natychmiast pobladł, życie jego rodziny znalazło się w niebezpieczeństwie Źródło: Flickr/stu_spivack

Cała rodzina znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie po tym, jak mężczyzna zajrzał do piekarnika. Domownicy nie mogli uwierzyć własnym oczom, co udało się im tam znaleźć.

Rodzina Roberta chciała jedynie podgrzać na obiad mrożoną pizzę, dlatego nikt z nich nawet nie podejrzewał, że dojdzie do czegoś takiego. Wszystkich w sekundę przeszył dreszcz przerażenia, a sytuacja okazała się naprawdę poważna. Musieli działać szybko - każdemu z nich groziło niebezpieczeństwo. 

Podgrzewali mrożoną pizzę. Gdy zajrzeli do piekarnika cała rodzina była zagrożona 

Robert i Amber Helm z Karoliny Północnej są szczęśliwymi rodzicami dwójki małych dzieci w wieku 3 lata i rok. Po świątecznych intensywnych przygotowaniach małżeństwo postanowiło, że jednego dnia pójdzie na łatwiznę i zamiast wymyślnego obiadu składającego się z dwóch dań, zwyczajnie zakupią mrożoną pizzę, bo w końcu kto jej nie lubi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co jakiś czas pozwalali sobie na takie chwile rozpusty, dlatego tak jak za każdym razem wyjęli pizzę z opakowania chcąc włożyć ją do piekarnika. Wystarczyło, że mężczyzna otworzył drzwiczki, by jego oczom ukazał się porażający widok. Ohydny, kilkumetrowy wąż mieszkał sobie wewnątrz jego piekarnika. 

Żona Roberta nie rozumiała, w jaki sposób gad dostał się do ich domu, a tym bardziej do pieca, oraz jak długo tam przebywał. Po chwili zdała sobie sprawę, że ostatnim razem piekarnika używała w czasie świąt Bożego Narodzenia, zatem nieproszony gość mógł się ulokować tam nieco później. Małżeństwo od razu zrozumiało, że niechciany zwierz może stwarzać dla nich, a przede wszystkim dla ich dzieci, dlatego natychmiast zaczęli działać.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

- Mógł się dostać przez otwory na dole (...). Gdy odkryliśmy gada w naszym domu, natychmiast zaprowadziłam dzieci do babci. Mąż pozbył się węża i zdezynfekował mieszkanie - wyznała żona Roberta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Przepiękne wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego w The Voice Kids. Uczestnik poruszył jury do głębi 

Źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News