Rodzinna tragedia w domu Agnieszki Włodarczyk. Wszystko spłonęło, gwiazda wspomina dramatyczne zdarzenie

Rodzinna tragedia w domu Agnieszki Włodarczyk. Wszystko spłonęło, gwiazda wspomina dramatyczne zdarzenie Źródło: Instagram / Agnieszka Włodarczyk

Rodzina Agnieszki Włodarczyk przeżyła przed laty ogromną tragedię. Artystka opowiedziała o niej, opisując swoje emocje związane z gigantycznymi pożarami w Australii. Wspomnienia aktorki okazują się niezwykle przykre.

Rodzina Agnieszki Włodarczyk doświadczyła w przeszłości dramatycznych zdarzeń. Aktorka opisała je na swym profilu na Instagramie, zachęcając jednocześnie do podjęcia działań w związku z gigantycznymi pożarami w Australii.

Przypomnijmy, że trawiący kontynent od września 2019 roku ogień zabił nawet pół miliarda zwierząt oraz odebrał cały dobytek mieszkańcom licznych, całkowicie spalonych już miast i wsi. Mimo zaangażowania tysięcy osób, walka z żywiołem wciąż pozostaje szokująco nierówna. Przerażona takim stanem rzeczy Włodarczyk zdecydowała się więc do tego odnieść.

Rodzina Agnieszki Włodarczyk straciła majątek w pożarze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byliście kiedyś świadkami pożaru? Staliście obok płonącego domu? Czuliście w powietrzu „brak powietrza”? Słyszeliście rozpacz ludzi, którym spłonął cały dobytek? Widzieliście resztki dopalających się ciał zwierząt? Moim pradziadkom spłonął dom ze stodołą i wszystkimi zwierzętami w środku - przekazała wstrząśnięta Włodarczyk, opisując dalej te tragiczne dla swej rodziny zdarzenia.

- Była noc. Nigdy nie zapomnę tej paniki i płaczu. Zostały wezwane wszystkie wozy strażackie z okolicy, ale nie udało się uratować niczego. Stare czasy... pewnie ktoś nie dopalił papierosa. Nie pamiętam przyczyny tylko skutek. Jedna wielka rozpacz i łzy. Byłam tam. To był jeden dom, jedna stodoła i pewnie 20 czworonożnych istot - opisała wyraźnie poruszona gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Artystka wezwała fanów do podjęcia działań

Agnieszka Włodarczyk nie podzieliła się tym wspomnieniem bez przyczyny. Aktorka poprosiła fanów, aby skutecznie apelowali do polityków, w tym premiera Mateusza Morawieckiego, o podjęcie mądrych działań względem pożarów w Australii. Naukowcy zapowiadają bowiem ich kolejne fale, którym nie da się na razie zapobiegać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Kilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunujące
  4. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk
  5. Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News