Rodzina Agnieszka Włodarczyk
Instagram / Agnieszka Włodarczyk
Maria Wieczorek - 5 Stycznia 2020

Rodzinna tragedia w domu Agnieszki Włodarczyk. Wszystko spłonęło, gwiazda wspomina dramatyczne zdarzenie

Rodzina Agnieszki Włodarczyk przeżyła przed laty ogromną tragedię. Artystka opowiedziała o niej, opisując swoje emocje związane z gigantycznymi pożarami w Australii. Wspomnienia aktorki okazują się niezwykle przykre.

Rodzina Agnieszki Włodarczyk doświadczyła w przeszłości dramatycznych zdarzeń. Aktorka opisała je na swym profilu na Instagramie, zachęcając jednocześnie do podjęcia działań w związku z gigantycznymi pożarami w Australii.

Zdzisława Sośnicka koncertySmutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadziejęCzytaj dalej

Przypomnijmy, że trawiący kontynent od września 2019 roku ogień zabił nawet pół miliarda zwierząt oraz odebrał cały dobytek mieszkańcom licznych, całkowicie spalonych już miast i wsi. Mimo zaangażowania tysięcy osób, walka z żywiołem wciąż pozostaje szokująco nierówna. Przerażona takim stanem rzeczy Włodarczyk zdecydowała się więc do tego odnieść.

Rodzina Agnieszki Włodarczyk straciła majątek w pożarze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał SzpakPowód jest bardzo smutny. Wiadomo dlaczego Michał Szpak nie ma dzieciCzytaj dalej

- Byliście kiedyś świadkami pożaru? Staliście obok płonącego domu? Czuliście w powietrzu „brak powietrza”? Słyszeliście rozpacz ludzi, którym spłonął cały dobytek? Widzieliście resztki dopalających się ciał zwierząt? Moim pradziadkom spłonął dom ze stodołą i wszystkimi zwierzętami w środku - przekazała wstrząśnięta Włodarczyk, opisując dalej te tragiczne dla swej rodziny zdarzenia.

- Była noc. Nigdy nie zapomnę tej paniki i płaczu. Zostały wezwane wszystkie wozy strażackie z okolicy, ale nie udało się uratować niczego. Stare czasy... pewnie ktoś nie dopalił papierosa. Nie pamiętam przyczyny tylko skutek. Jedna wielka rozpacz i łzy. Byłam tam. To był jeden dom, jedna stodoła i pewnie 20 czworonożnych istot - opisała wyraźnie poruszona gwiazda.

Dzisiaj grzeje:

1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Artystka wezwała fanów do podjęcia działań

Agnieszka Włodarczyk nie podzieliła się tym wspomnieniem bez przyczyny. Aktorka poprosiła fanów, aby skutecznie apelowali do polityków, w tym premiera Mateusza Morawieckiego, o podjęcie mądrych działań względem pożarów w Australii. Naukowcy zapowiadają bowiem ich kolejne fale, którym nie da się na razie zapobiegać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Kilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunujące
  4. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk
  5. Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Roksana WęgielRoksana Węgiel w pośpiechu zaczęła opuszczać scenę na Sylwestrze w TVP. Przerwała milczenie i dopiero teraz ujawniła co się stałoCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News