Wyszła z domu i ślad po niej zaginął, rodzina obawia się najgorszego. Policja szuka 16-letniej Izy

Wyszła z domu i ślad po niej zaginął, rodzina obawia się najgorszego. Policja szuka 16-letniej Izy Źródło: fot. facebook.com/@zaginienipolacy

Rodzina już drugi dzień poszukuje 16-latki, która wyszła z mieszkania i do tej pory nie dała żadnego śladu życia. Policja prosi wszystkie osoby mające na ten temat przydatne informacje o kontakt.

Rodzina 16-letniej Izabeli Koślak już drugi dzień odchodzi od zmysłów, za sprawą zaginięcia nastolatki. Policja nadal dysponuje w tej sprawie bardzo małą ilością informacji, dlatego też potrzebna jest pomoc wszystkich osób, które mogą posiadać jakiekolwiek wiadomości dotyczące aktualnego miejsca przebywania nastolatki. Mimo wszystko rodzina Izabeli nadal ma nadzieję, że uda się ją odnaleźć całą i zdrową.

Ciężko sobie nawet wyobrazić, co czuje rodzić, którego ukochane dziecko zaginęło. Szczególnie w obliczu wydarzeń z ubiegłego miesiąca, które wstrząsnęły całą Polską. Dlatego też cała rodzina nastolatki prosi o pomoc wszystkie osoby, które widziały w ostatnich dniach 16-latkę.

Rodzina poszukuje 16-letniej Izabeli

Koszmar rodziny nastolatki rozpoczął się dokładnie 2 sierpnia, kiedy 16-letnia Izabela Koślak wyszła z mieszkania przy ulicy Wacława Wojewódzkiego w Łodzi. Od tego momentu nie ma z nią żadnego kontaktu. Wiadomo jedynie, że nastolatka wyszła z mieszkania około północy i niestety jak na razie nie wiadomo, czy ktoś jej towarzyszył oraz dokąd dokładnie zmierzała.

Zaginięcie zostało już zgłoszone na policję, która w tym momencie rozważa i analizuje wszelkie możliwe scenariusze, jednocześnie prowadząc poszukiwania Izabeli. Niestety funkcjonariusze dysponują bardzo szczątkowymi informacjami, co tylko utrudnia rozwiązanie całej tej sprawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

16-latka ma około 160 centymetrów zrostu, jest szczupłej budowy i ma długie blond włosy. Jeżeli ktokolwiek widział ją w momencie od jej zaginięcia, powinien jak najszybciej skontaktować się z VI Komisariatem Policji w Łodzi przy ul. Wysokiej 45. Można to zrobić osobiście lub poprzez telefon na jeden z podanych numerów. 42 6651300 lub 42 6651349.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
2. Sprawdziliśmy ile zarabia kasjer w Lidlu. Suma jest niespodziewanie wysoka

W tym wypadku może liczyć się każda minuta, ponieważ nie wiadomo, czy nastolatce nie grozi niebezpieczeństwo. Jej rodzina cały czas ma nadzieję na szczęśliwe zakończenie tego potwornego okresu w ich życiu. Dlatego też zgłosili się o pomoc do internautów, aby zwiększyć prawdopodobieństwo szybkiego odnalezienia dziewczyny.

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu