rodzina Kacperka coraz bardziej wątpi
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 4 Maja 2020

Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży

Rodzina Kacperka coraz bardziej wątpi w skuteczność działań ekipy zaangażowanej w akcję poszukiwawczą. Bliscy przedstawiają własną teorię zaginięcia 3,5-letniego chłopca. Ich wypowiedzi zostały opublikowane na portalu Fakt. Pojawiło się kilka nowych scenariuszy. Poszukiwania trwają już szósty dzień i nadal nie odnaleziono śladu dziecka.

Podczas, gdy poszukiwania 3,5-letniego Kacperka trwają już szósty dzień, rodzina i bliscy dziecka postanowili przedstawić własne teorie dotyczące zniknięcia. Z informacji opublikowanych przez portal Fakt wynika, że matka chłopca oraz inni członkowie rodziny coraz bardziej wątpią w pracę ekipy poszukiwawczej.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Rodzina Kacperka może być coraz bardziej zniecierpliwiona. Chłopiec zaginął w Nowogrodźcu niedaleko rzeki Kwisy. Dlatego funkcjonariusze policji oraz jednostek antyterrorystycznych uważają, że dziecko najprawdopodobniej wpadło do wody. Chociaż brzegi oraz dno przeszukiwane są już kolejny dzień, wciąż nie natrafiono na ślad chłopca. W tym czasie portal Super Express przedstawił nowe teorie bliskich 3,5-letniego dziecka.

Rodzina Kacperka przestaje wierzyć w sens pracy policji

Wypowiedzi, których autorem jest rodzina zaginionego Kacperka mogą szokować. Z informacji, które pojawiły się na portalu Fakt, wynika, że bliscy 3,5-letniego chłopca tracą wiarę w powodzenie akcji poszukiwawczej, w którą zaangażowała się zarówno policja, jak i straż pożarna oraz funkcjonariusze pracujący na co dzień w jednostkach antyterrorystycznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

- Ja jestem mamą nie tylko Kacperka, ale też córeczki i bliźniaków. Mam mnóstwo pracy przy dzieciach i nie wiem, z kim zadawał się mój partner, ale nie wierzę, by to jego niezałatwione sprawy były powodem zaginięcia Kacperka. Nie miałam z nikim zatargów i nie sądzę, by Rafał (ojciec Kacperka – red.) miał takie, aby nam dziecko uprowadzili. To już byłoby jakieś zwyrodnialstwo, to dla mnie chore - słowa matki Kacpra cytuje Fakt.

Rodzina powoli przestaje wierzyć w sens przeszukiwania rzeki. Według portalu Fakt, matka chłopca uważa, że gdyby zaginiony rzeczywiście wpadł do Kwisy, to funkcjonariusze już by go znaleźli. Jeszcze innego zdania jest ciotka Kacperka. Kobieta podzieliła się w mediach szokującą teorią, o której dotąd nie informowała policja.

- Może doszło do jakiejś pomyłki, a teraz przetrzymują Kacperka. Boją się go oddać, bo wokół sprawy zrobił się wielki szum? - wyznała cytowana przez Fakt kobieta.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Rodzina Kacperka czeka już szósty dzień na odnalezienie chłopca. Detektyw Rutkowski stwierdził, że prąd mógł zabrać ciało chłopca bardzo daleko. Niedawno mężczyzna, który brał udział w akcji poszukiwawczej ujawnił w mediach, że poszukiwania okazały się wyjątkowo utrudnione przez specyficzne czynniki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News