Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami

Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka. Nagle dostrzegli w trumnie ruch i zalali się łzami Źródło: .

Rodzina zebrała się przed pogrzebem 20-latka, gdy nagle z trumny zaczęły dochodzić niepokojące odgłosy. Wszystko wskazywało na to, że ciało zmarłego zaczęło się poruszać. Nikt nie spodziewał się takiej sytuacji.

Rodzina zmarłego mężczyzny postanowiła zebrać się na kilka chwil przed rozpoczęciem ceremonii pogrzebowej, by zdążyć pożegnać 20-latka. Nikt nie przewidywał, że dojdzie do wydarzenia, o którym mówić będą media z całego świata. Świadkowie mówią, że trudno jest wytłumaczyć to, co niektórzy mieli okazję zobaczyć tuż przed pogrzebem. Nietypowe wydarzenie szybko doczekało się rozgłosu.

Tuż przed rozpoczęciem smutnej ceremonii ciało zmarłego zaczęło się poruszać, co wywołało przerażenie bliskich. Niektórzy zaczęli głośno wyrażać swój strach wobec tego, co widzieli. Pojawiły się nawet głosy, że ciałem zaczęły władać nadprzyrodzone moce, jednak okazało się, że powód tajemniczego zdarzenia był zupełnie inny. Po pewnym czasie na twarzach świadków zagościła wielka ulga.

Ciało zaczęło się poruszać. Bliscy zalali się łzami

20-letni mężczyzna z Indii zdaniem lekarzy zmarł, a zgodnie z tamtejszą kulturą i tradycjami po kilku dniach musiał odbyć się pogrzeb, w trakcie którego ciało miało zostać spalone. Do obrzędu jednak nie doszło, gdy rodzina uważanego za zmarłego zauważyła, że ciało zaczęło w dziwny sposób poruszać się. Na miejscu zapanowała panika, a bliscy natychmiast wezwali pogotowie.

Ratownicy przewieźli mężczyznę do innego szpitala niż ten, w którym stwierdzono jego śmierć. Lekarze na miejscu stwierdzili, że jego stan z pewnością może być uznany za krytyczny, ale na pewno nie można było tak łatwo stwierdzić śmierci. Nie wiadomo, gdzie popełniono błąd, gdy potwierdzono odejście 20-latka. Hinduskie służby nie wykluczają, że chodzi o błąd ludzki.

Rodzina zobaczyła, że ciało się rusza. Prawda okazała się zaskakująca

Lekarze natychmiast przystąpili do walki o powrót chorego do zdrowia, dzięki czemu jego stan jest obecnie znacznie lepszy. Daleko mu jeszcze do pełni sił, jednak nie można też uznawać go za pozbawionych szans na pełne wyzdrowienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie z całego świata zastanawiają się nad uczuciami, jakie musiały panować w głowie bliskich mężczyzny uznanego za zmarłego. Z pewnością przeżyli oni bardzo trudne chwile.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  2. Aktorka Rodzinki.pl zmarła NAGLE tuż przed premierą. Wszyscy byli zdruzgotani
  3. Rodzina gwiazdora „Ranczo” odchodzi od zmysłów. Smutne informacje o jego stanie zdrowia
  4. Pracownica Rydzyka nie wytrzymała i ujawniła szokującą tajemnicę. W tle Jan Paweł II, wbije was w ziemię
  5. Małgorzata Kożuchowska już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę, która odbiera mowę (Zdjęcia)
  6. PiS zrzuca nieoczekiwaną bombę na Biedronkę i Lidla. Wasze portfele aż zawyją z bólu, będziecie wściekli
  7. Oliwia Bieniuk ubrała się w słynny strój Roksany Węgiel! Obie są jeszcze dziećmi, internauci oniemieli

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News