Strażacy pokazali wstrząsające zdjęcia z miejsca rodzinnej tragedii. Skala zniszczeń nie mieści się w głowie

Strażacy pokazali wstrząsające zdjęcia z miejsca rodzinnej tragedii. Skala zniszczeń nie mieści się w głowie Źródło: straz.bialystok.pl

Rodzina nie była w stanie przewidzieć, że spotka ją podobny koszmar. W jednej chwili doszło do wybuchu, a nieco później funkcjonariusze wynosili z budynku ciała zmarłych. Straż opublikowała zdjęcia z miejsca, gdzie rozegrał się dramat.

Szczęśliwa z pozoru rodzina za drzwiami własnego domu każdego dnia zmagała się z niewyobrażalnym horrorem. Niestety, doprowadziło to do jeszcze większej tragedii, która wstrząsnęła całym krajem. 

Czteroosobowa rodzina nie żyje 

Przypominamy, że w miniony poniedziałek, 31 sierpnia, w Białymstoku w jednym z wolno stojących domów, doszło do wybuchu. Po chwili na miejscu obecnych już było kilka zastępów straży pożarnej, która zastała porażający obraz reanimowanego 10-letniego dziecka.

- Przed budynkiem znajdowała się osoba postronna udzielająca pomocy dziecku. Od innych osób uzyskano informację o możliwości przebywania w zniszczonym budynku kolejnych osób. Rota medyczna przejęła poszkodowaną i kontynuowała resuscytację krążeniowo-oddechową. Kolejna rota w zabezpieczeniu prądu wody oraz w sprzęcie ochronnym układu oddechowego udała się do wnętrza budynku, celem poszukiwania kolejnych poszkodowanych - informuje straż pożarna na swojej stronie. 

Niestety, w skutek zdarzenia śmierć poniosły 4 osoby. 40-letnia Joanna, jej 10-letnia córka Iza, 72-letnia Maria i 47-letni Mariusz K., odpowiedzialny za całą tragedię. Choć początkowo zakładano, że dramat jest wynikiem nieszczęśliwego wypadku, na jaw wyszła o wiele bardziej przerażająca prawda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Najpierw zabił, później popełnił samobójstwo. Straż opublikowała zdjęcia z miejsca tragedii

Jak podaje "Fakt", śledczym dość szybko udało się ustalić, że wybuch gazu wcale nie był przypadkowy. 47-latek, który miał od długiego czasu znęcać się nad rodziną, najpierw zabił żonę., córkę i matkę, a następnie odkręcił w domu gaz. Na krótko przed wybuchem targnął się na swoje życie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

Straż pożarna z Białegostoku opublikowała na swojej oficjalnej stronie kilka zdjęć z miejsca tragedii, ukazujących siłę eksplozji. Na fotografiach widać doszczętnie zdewastowany dom. Nie mieści się w głowie, że zginęła tam cała rodzina, w tym zaledwie 10-letnie dziecko.

straz.bialystok.pl

straz.bialystok.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać
  3. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  4. Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek
  5. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości

Źródło: straz.bialystok.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News