Niewyobrażalny dramat polskiej piosenkarki. Jej dziadek 3 godziny umierał pod szpitalem, nie dostał pomocy

Niewyobrażalny dramat polskiej piosenkarki. Jej dziadek 3 godziny umierał pod szpitalem, nie dostał pomocy Źródło: Polsat Must Be The Music screen

Rodzina popularnej piosenkarki przeżywa prawdziwy dramat, dziadek wokalistki zmarł pod szpitalem. Placówka przez 3 godziny nie chciała udzielić mu pomocy.

Rodzina polskiej piosenkarki przechodzi niewyobrażalną tragedię, dziadek kobiety zmarł pod szpitalem, mężczyzna czekał na ratunek przez 3 godziny. To był prawdziwy koszmar, placówka odmówiła mu pomocy z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Rodzina piosenkarki jest w żałobie, dziadek wokalistki zmarł pod szpitalem

Wokalistka przekazała wiadomości o tragedii za pomocą mediów społecznościowych. Kasia Moś opublikowała na swoim Facebooku niezwykle poruszający wpis o śmierci swojego dziadka. Mężczyzna zmarł pod szpitalem, czekając w karetce na pomoc. Placówka odmawiała przyjęcia seniora z powodu trudnej sytuacji, wywołanej pandemią koronawirusa.

Kasia Moś to finalistka trzeciej edycji polsatowskiego show "Must Be The Music". Wokalistka w  2017 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Za pomocą swojego Facebooka podziękowała wszystkim, którzy okazali jej dziadkowi serce w ostatnich chwilach jego życia.

- Gdy umiera dobry człowiek, to los zsyła mu anioły... Pragnę z całego serca podziękować pani ratownik medycznej [...]. Dziękuję za walkę o zdrowie mojego dziadka, jakby to był członek pani rodziny, jakby to był pani dziadek. Pani Barbara trzy godziny czekała z nim w karetce pod szpitalem, bo ten, w związku z panującą sytuacją nie chciał go przyjąć. Dzwoniła do nas, abyśmy się nie martwili, mówiąc dziadkowi, że go kochamy i że jesteśmy zdrowi. Serce pani Barbary, jej przemiły głos pozostanie z nami już na zawsze. Dla dziadka musiał to być głos ukojenia, głos, który podtrzymywał go na duchu - napisała Kasia Moś.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kasia Moś podziękowała za wsparcie

Piosenkarka podziękowała również pracownikom hospicjum, którzy z poświeceniem opiekowali się starszym mężczyzną. Oraz wszystkim, którzy okazali mu oraz jej rodzinie wsparcie w ostatnich dniach.

- W dobie gdy ludzie są dla siebie raczej, delikatnie rzecz ujmując, nieprzychylni, my zetknęliśmy się z takim dobrem i to niejeden raz. Ostatnie parę dni było dla nas koszmarem, ale dzięki Wam przeżyliśmy to jakoś - wyznała wokalistka.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Pod wzruszającym wpisem popularnej piosenkarki pojawiło się wiele wspierających komentarzy od fanów. Internauci włączyli się również w podziękowania dla osób, które zajmowały się dziadkiem gwiazdy do ostatnich chwil.

- Pani Kasiu, wyrazy współczucia z powodu śmierci dziadka. Słowa uznania, które opisują opiekunów aniołów są naprawdę poruszające i dające nadzieję, że człowieczeństwo jest gdzieś stawiane na pierwszym miejscu - napisała jedna z użytkowniczek sieci.

- Kasiu, wyrazy współczucia. Widać, że dobrzy ludzie istnieją. Chwała im za to - dodał kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News