Oglądała telewizję, gdy nagle spadły rolety. W jednej chwili razem z dziećmi znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie

Oglądała telewizję, gdy nagle spadły rolety. W jednej chwili razem z dziećmi znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie Źródło: Artgrid Yigal Ohanna

Pewnego dnia rodzina znalazła się w ogromnym niebezpieczeństwie. Wystarczyła chwila, żeby stracili połowę domu. Wszystko wydarzyło się tak szybko, że nie mogli zrobić nic więcej. Najgorsze jest to, że nad rodziną wciąż wisi niebezpieczeństwo. Ewakuowano mieszkańców 20 okolicznych domów. Szokującą historię opublikował serwis Daily Mirror.

Emmy Tullett i jej rodzina przeżyli chwile grozy. Kobieta wraz z mężem i czwórką dzieci w 2018 roku przeprowadzili się do bungalowu z dwiema sypialniami na wyspie Sheppey. Emmy dopiero w wieku 42 lat mogła pozwolić sobie na taki luksus. Ich dom wyposażony był również w basen. Jednak pewnego dnia efekt jej wieloletniej pracy runął w gruzach.

Rodzina przeprowadziła się do domu, który wyceniono na 195 tys. funtów. Emmy wraz z bliskimi cieszyła się z nowego nabytku aż do feralnego dnia. Początkowo nic nie wskazywało na to, że wydarzy się coś niezwykłego. Kobieta piła wino i oglądała telewizję, gdy nagle zauważyła, że rolety zaczynają się ruszać. Zanim zdążyła zrozumieć, co się dzieje, straciła połowę domu.

Rodzina cudem uniknęła tragedii

Rodzina spędzała wspólnie czas, gdy doszło do katastrofy. Podczas gdy Emmy oglądała telewizję, rozległy się głośne trzaski. Niedługo później ze ścian spadły rolety. Kobieta przyznała, że wszystko wydarzyło się zbyt szybko, aby ktokolwiek mógł zareagować. Matka pospieszyła swoje dzieci i szczęśliwie wszystkim udało się wybiec z zagrożonego terenu. Chwilę później stało się coś strasznego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina mogła jedynie patrzeć, jak połowa domu osuwa się wraz z klifem i spada w przepaść. Okazało się, że na wybrzeżu doszło do erozji, na skutek której osunęła się duża część klifu. Chociaż większość sąsiadów Emmy mogło już wrócić do swoich mieszkań, z których zostali wcześniej ewakuowani, bungalow kobiety nadal znajduje się w strefie zagrożonej. W dodatku pozostał bez elektryczności.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Sfotografował córkę na plaży. W domu znalazł porażający szczegół, nie może się otrząsnąć

Teraz rodzina próbuje zainterweniować w tej sprawie, aby jej dom został objęty lepszą ochroną. Bungalow Emmy jest najbardziej wysunięty i wciąż grozi mu zawalenie. Jak utrzymuje kobieta, na wybrzeżu wciąż zachodzi erozja. Gdyby nie szczęśliwy los, jej rodzina mogłaby spaść do morza wraz z połową posiadłości. Matka przyznała też, że nie zamierza rezygnować z zakupionej nieruchomości, ponieważ miała być zabezpieczeniem na lata. O innej rodzinnej tragedii pisaliśmy niedawno w innym artykule.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od dzisiaj MEN wprowadza nowe zmiany. Co czeka uczniów szkołach?
  2. Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)
  3. Jeśli ją masz, natychmiast usuń, zamienia telefon w bezużyteczną cegłę. Eksperci ostrzegają
  4. Wrzucił do internetu nagranie. Chwilę później zginął w tragicznych okolicznościach
  5. 77-latka włożyła kartę do bankomatu i wprowadziła kod PIN. Sekundy później ktoś zaszedł ją od tyłu, popełnił wielki błąd
  6. Lidl ostrzega wszystkich klientów przed ogromnym oszustwem. Możesz stracić pieniądze z karty

Źródło: Daily Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News