Rodzice w szoku. Nagle na studniówkowym polonezie: Kto nie skacze ten za.... (video)

Rodzice w szoku. Nagle na studniówkowym polonezie: Kto nie skacze ten za.... (video) Źródło: fot. youtube

Styczeń to miesiąc studniówek więc w sieci pojawi się w najbliższym czasie mnóstwo nagrań z zabawy jakie urządzają sobie tegoroczni maturzyści. Spośród wszystkich filmów jakie trafiły już do sieci, rekordy popularności i skrajnych emocji budzi ten z Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli.

Początkowo nic nie zwiastowało, by studniówka Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli różniła się czymkolwiek od setek innych w całym kraju. Maturzyści zaczęli zabawę od tradycyjnego poloneza. Kiedy jednak wybiła północ, didżej prowadzący imprezę zaproponował coś innego.

Po północy po raz kolejny z głośników poleciał polonez. W pewnym momencie przeszedł on jednak w muzykę klubową co wyraźnie spodobało się imprezowiczom. Didżej zachęcał maturzystów do zabawy hasłami tj. "Jazda!", "Łapy wysoko!" czy "Nie spać, zwiedzać, zapierdalać".

Wśród haseł pojawiły się również takie, które wzbudziły skrajne emocje internautów. W opublikowanym w sieci nagraniu (w 5:19) didżej rzuca kolejne hasło: "Kto nie skacze ten za Tuskiem!".

https://www.youtube.com/watch?v=CBzMpUhEBNs

Takie hasła na studniówce wywołały w sieci skrajne emocje. Część internautów była zachwycona, a część raczej zniesmaczona.

Media skontaktowały się w tej sprawie z kierownictwem szkoły. Dyrektor oświadczył, że w momencie uchwyconym na nagraniu nie było już go na studniówce oraz że za jej organizację nie odpowiadała szkoła tylko rodzice uczniów. Szkoła nie miała wpływu ani na wybór didżeja, ani tym bardziej na hasła jakich używał.

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News