Szokujące nagranie podbija sieć. Matki pobiły się przed podstawówką

Szokujące nagranie podbija sieć. Matki pobiły się przed podstawówką Źródło: daily mail

Rodzice, bijąc się pod podstawówką, wzbudzili wielkie emocje wśród internautów. Nagranie brutalnej walki, pomiędzy dwoma matkami cieszy się ogromną popularnością wśród światowych mediów, które nie mogą uwierzyć, że doszło do tak nagłego wybuchu agresji. Co stało za mrożącymi krew w żyłach wydarzeniami?

Rodzice często stają w obronie swoich pociech przed rówieśnikami. Dwie matki, które wczuły się w swoje obowiązki rodzicielskie za bardzo, stały się prawdziwymi gwiazdami internetu po tym, jak dwie kamery monitoringu nagrały ich brutalną walkę. Nikt się nie spodziewał, że kobiety, odprowadzające swoje dzieci pod podstawówkę będą zdolne do aż tak dużego wybuchu agresji.

Rodzice pobili się pod szkołą. Szokujące nagranie elektryzuje internet

Do opisywanego zdarzenia doszło pod jedną ze szkół podstawowych w brytyjskim Birmingham. Przemysłowe miasto na północy Anglii nie mogło się spodziewać, że tego dnia o miejscowości zrobi się głośno na całym świecie. Wszystko przez bójkę, jakiej dopuściły się mieszkanki miasta, które na oczach swoich dzieci wdały się w walkę.

Opisujący zdarzenie przechodnie i rodzice byli w szoku, że dwie kobiety, które do tej pory były stawiane za wzorzec rodziców i miały nieoszkalowaną opinię stać było na tak brutalne gesty. Ciosy po twarzy, szarpaniny i przekleństwa były nieodzownymi elementami całej bijatyki.

- Wszyscy po prostu stali z tyłu i patrzyli, jak one idą do siebie, uderzają się o bramę i ciągną za włosy. To było okropne, para idiotek walczyła przed dziećmi przed szkołą podstawową. - powiedziała jedna z matek przyglądająca się starciu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiała interweniować policja

Bijatyka była tak głośna i tak bardzo intensywna, że bijące się kobiety musiały zostać rozdzielane przez przechodniów i pracowników szkoły. Na nic się jednak zdała taka forma doprowadzenia do rozejmu, a wszyscy, którzy próbowali zakończyć walkę, zostawali odepchnięci przez walczące kobiety.

Dopiero patrol policji w Birmingham, który został wezwany na teren podstawówki, był w stanie odseparować od siebie Brytyjki, które zostały niezwłocznie skierowane na komendę policji. Po wysłuchaniu wyjaśnień każdej ze stron funkcjonariusze zdecydowali się nie używać kary aresztu względem kobiet. Pracownicy służb nie przekazali jednak do wiadomości publicznej informacji, co było powodem sprzeczki i walki między kobietami.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  2. Maciej Dowbor miał problem z alkoholem? Poruszające wyznanie gwiazdy Polsatu
  3. "Uśmiecham się, ale nie mam dobrych wiadomości". Robert Janowski przekazał przykre informacje
  4. Czołowi aktorzy TVP mają romans?! "Jest chemia, są siebie spragnieni"
  5. 3-latka miała spełnić swoje największe marzenie. Po wyjściu z samolotu tragicznie zmarła
  6. Maria nie żyje. Znały ją pokolenia Polaków

źródło: Daily Mail

Następny artykuł