Kierowca autobusu zauważa, co robi rodzeństwo. Natychmiast pisze list do rodziców

Kierowca autobusu zauważa, co robi rodzeństwo. Natychmiast pisze list do rodziców Źródło: wikipedia Cezary p

Rodzice niespodziewanie otrzymali list od kierowcy szkolnego autobusu. Opisane w nim zostało zachowanie rodzeństwa. Słowa, które zmieszczone były w liście, wywołały natychmiastową reakcję.

Rodzice nie spodziewali się, że kiedykolwiek w ich ręce trafi ten list. Jego treść sprawiła, że zupełnie inaczej spojrzeli na dwójkę swoich dzieci. Dzień, w którym przeczytali słowa kierowcy, pokazał im, jakie naprawdę są ich dzieci. Niemalże natychmiast po przeczytaniu listu, rodzice zalali się łzami. 

Rodzice otrzymują list od kierowcy szkolnego autobusu 

Cindy Clausen od wielu lat dowozi dzieci do szkoły. Każdego dnia od poniedziałku do piątku może obserwować, jak zachowują się uczniowie, a także, jak odnoszą się jedno do drugiego. Często jest świadkiem tego, jak dzieci szykanują siebie nawzajem. Wyzwiska i obraźliwe słowa ranią dzieci, ale kiedy ona zwraca im uwagę, ich docinki bywają jeszcze gorsze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy na jej linii pojawił się chłopiec z niepełnosprawnością ruchową, była pełna obaw tego, jak zachowają się dzieci, podróżujące jej autobusem. Bała się, że nowy chłopiec nie będzie miał lekko. Patrząc na reakcję dwójki rodzeństwa, postanowiła podzielić się z ich rodzicami całą sytuacją i napisała do nich list. 

Rodzice Annaliese i Jorge'a nie spodziewali się, że zachowanie ich dzieci zostanie opisane w liście od kierowcy autobusu. Byli bardzo zaskoczeni, kiedy po raz pierwszy przeczytali słowa Cindy Clausen. 

Rodzice mogą być niezmiernie dumni ze swoich pociech

- Państwa dzieci są piękne, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Swoją postawę musiały wynieść z domu, gdzie to Państwo stanowili dla nich dobry przykład i wpajali im właściwe wartości. Na pewno Państwo wiedzą, jak wspaniałe dzieci mają, ale chciałam powiedzieć, że inni też to widzą i podziwiają je - Cindy napisała w liście

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Rodzice bardzo się ucieszyli, że ich dzieci, codziennie pomagają młodemu niepełnosprawnemu chłopakowi.  Zachowanie ich dzieci udowodniło im, że fantastycznie je wychowali. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Padł smutny rekord. Ministerstwo Zdrowia przekazało najnowsze informacje o ofiarach koronawirusa
  4. Oryginalny przepis z czasów PRL-u. Galaretkowiec na mleku jest bardzo prosty, a smakuje niebiańsko
  5. Znalazłeś u siebie taką monetę? Tylko pozornie jest zwyczajna, można dostać za nią fortunę
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News