Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia"

Matka przeżywa horror na żywo. Jej 9-letni syn to "bestia" Źródło: Channel 5

Rodzice tego dziewięcioletniego chłopca nie mają łatwego życia. Chłopak jest niesamowicie agresywny i nie potrafi kontrolować swojej złości. Matka często czuje się przez niego zagrożona i przyznaje, że dziecko staje się coraz silniejsze i niedługo nie będzie mogła go powstrzymać.

Rodzice tego chłopca nie wiedzieli, że rodzicielstwo może być aż tak trudne. Chociaż mają wspólnie czworo dzieci, nigdy wcześniej nie spotkali się z podobnymi problemami wychowawczymi. Joe w niczym nie przypomina swojego rodzeństwa.

Raz po raz ma napady wściekłości, które z każdym kolejnym przypadkiem zdają się eskalować. Jego mama, Debbie, początkowo zrzucała odpowiedzialność za nie na ADHD, ale teraz wie, że niezależnie od diagnozy nie jest w stanie mieszkać z własnym dzieckiem bez pomocy z zewnątrz.

Rodzice są zupełnie bezradni wobec dziewięcioletniego chłopca

Mały Joseph nie rozumie, że jego zachowanie stwarza autentyczne zagrożenie do otoczenia. Wobec własnej rodziny posuwa się do przemocy zarówno słownej, jak i fizycznej. Chłopiec grozi nie tylko rodzicom, ale też swojemu rodzeństwu. Jego 16-letnia siostra przyznała, że boi się wychodzić ze swojego pokoju. Do tego chłopiec nie może zostać posłany do szkoły - wiadomo, że jego interakcje z rówieśnikami nie skończyłyby się dla nikogo dobrze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powiedział mi, że chce, żebym umarła. Nie tak dawno temu Joseph rzucił we mnie butem i myślałam, że złamał mi szczękę. On staje się coraz silniejszy i coraz trudniej jest mi się obronić przed jego atakami . Czasem w szale chwyta nóż albo młotek, boję się, ze kiedyś nie uda się go powstrzymać - wyznała mama chłopca ze łzami w oczach.

Psycholog mówi, że takiemu zachowaniu można było zapobiec

Zrozpaczeni rodzice dziewięciolatka wzięli udział w programie telewizyjnym "Gwałtowne dziecko, zdesperowani rodzice" na antenie Channel 5. W ramach show, psycholog Laverne Antrobus przyjrzała się dokładnie sytuacji panującej w domu, włącznie z tym, że 13-letni brat chłopca odgrywa rolę obrońcy w stosunku do matki

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie 
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Psycholog stwierdziła, że tej sytuacji można było zapobiec, gdyby rodzice zauważając agresywne zachowania chłopca na odpowiednim etapie postawili mu wyraźne granice. Teraz chłopiec będzie musiał nauczyć się ich od zera, co może stawać się coraz trudniejsze z wiekiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News