Rodzice z małym dzieckiem za sekundę mieli stracić życie w strasznych okolicznościach. Nagle usłyszeli huk, wszystko nagrała kamera

Rodzice z małym dzieckiem za sekundę mieli stracić życie w strasznych okolicznościach. Nagle usłyszeli huk, wszystko nagrała kamera Źródło: facebook.com/phoenixazpolice/

Rodzice dosłownie spojrzeli w oczy śmierci. Jej ramiona już powoli oplatały ich oraz dziecko, które prowadzili w wózku. Kiedy przechodzili przez skrzyżowanie, znaleźli się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Wszystko zostało dokładnie sfilmowane.

Rodzice wracali do domu zmęczeni po całym dniu intensywnie spędzonym z ich ukochanym dzieckiem. Chcieli już tylko jak najszybciej położyć się w łóżkach. Ich plany nigdy by się nie ziściły, gdyby nie pewna kobieta.

Rodzice przechodzili prawidłowo przez pasy. Do tragedii brakowało centymetrów

Materiał udostępniony przez Departament Policji w Phoenix uwiecznił wydarzenia, które miały miejsce na jednym z miejskich skrzyżowań. 14 października około godziny 22:00 stała się zarazem tragedia oraz cud. 27-letnia Shannon, jej matka Shirley i 3-letnie dziecko Shannon wracały do ​​domu z zakupów w Walmarcie. Na dobrze oświetlonym skrzyżowaniu 27-latka wraz z mamą nagle zorientowały się, jak w dramatycznej sytuacji znalazła się para idąca przez pasy naprzeciw jej auta.

Shirley krzyknęła zszokowana. Kobieta zauważyła Jeepa jadącego z ogromną prędkością na czerwonym świetle i kierującego się w stronę pary z wózkiem. To właśnie Shannon, która wjechała prosto w Jeepa, powstrzymała go przed uderzeniem pieszych. Jak sama mówi, dobrze nie pamięta całego zdarzenia, ale wiedziała, że musi zapobiec śmierci trzech niewinnych osób.

Mężczyzna kierujący Jeepem był kompletnie pijany i groził świadkom kolizji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Shannon wjechała w Jeepa, żadne z aut biorących udział w celowym wypadku nawet nie otarło się o zszokowanych rodziców. Udało im się uciec z miejsca tragedii i potem długo z niedowierzaniem przypatrywali się temu co zaszło. Jak można się domyślać, Shannon poważnie uszkodziła swoje auto, a także trafiła do szpitala. Obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda Eurowizji. Fani pogrążeni w żałobie
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Zaraz po wypadku pijany kierowca podejrzanego Jeepa, Ernesto Otanez Oveso, próbował uciec z miejsca zdarzenia i zagroził, że "zadźga" świadków, którzy próbowali go zatrzymać. Został natychmiast aresztowany pod zarzutem prowadzenia pojazdu pod wpływem, a także został oskarżony o napaść i posiadanie broni palnej bez zezwolenia. Mąż, który docenił poświęcenie Shannon postanowił zorganizować zbiórkę pieniędzy na naprawę jej auta. Zebrano już ponad 1300 dolarów z zakładanych 1500 dolarów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

Źródło: Bored Panda

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News